Dva majstrovské tituly pre kolkárov TJ Rakovice!

Streda 18. 04. 2018 16:00  | Šport / Kolky  | Autor: th, kolky.sk

Kolársky klub z Rakovíc dosiahol počas uplynulého víkendu výrazné úspechy. Dorastenci aj ženy zvládli posledný turnaj Slovenského pohára spôsobom, že v konečnom zúčtovaní obsadili prvé miesta a stali sa majstrami Slovenska.

Kolkári TJ Rakovice - horný rad zľava: Miloš Kováč, Alexandra Duračková, Betka Verčíková, Veronika Zelinková, Monika Masárová, Monika Magalová a Monika Šintálová, dolný rad zľava: Tamara Duračková, Lukáš Nesteš, Natália Šintálová, Patrícia Vargová, Šimon Magala. Uprostred tréner dorastencov Marcel Ivančík.

Kolkári TJ Rakovice - horný rad zľava: Miloš Kováč, Alexandra Duračková, Betka Verčíková, Veronika Zelinková, Monika Masárová, Monika Magalová a Monika Šintálová, dolný rad zľava: Tamara Duračková, Lukáš Nesteš, Natália Šintálová, Patrícia Vargová, Šimon Magala. Uprostred tréner dorastencov Marcel Ivančík. (Autor: FB TJ Rakovice)

V nedeľu sa na kolkárni v Rakoviciach uskutočnil záverečný štvrtý finálový turnaj o majstra Slovenska v kategórii dorastencov za účasti družstiev TJ Rakovice, TJ Slavoj Veľký Šariš, ŠK Modranka, ŠK Železiarne Podbrezová, MKK Stará Turá, FTC Fiľakovo.

Víťazom sa stal domáci tím s výkonom 2191 zvalených kolov. Najlepšou jednotlivkyňou turnaja bola Natália Šintálová z Rakovíc s výkonom 547 zvalených kolkov. V konečnom zúčtovaní sa tak Rakovičania stali majstrami Slovenska pred ŠK Železiarne Podbrezová a KK FTC Fiľakovo.

Rovnaký úspech sa podaril TJ Rakovice aj v rámci Slovenského pohára žien. V ten istý deň sa v Podbrezovej uskutočnil záverečný štvrtý turnaj za účasti TJ Rakovice, TJ Slavoj Veľký Šariš, ŠK Železiarne Podbrezová a TJ Lokomotíva Vrútky.

Vyhrali ho domáce hráčky pred Rakovičankami, ktoré sa však stali celkovými víťazkami Slovenského pohára. Na druhej priečke sa umiestnil ŠK Železiarne Podbrezová, tretie miesto patrí TJ Lokomotíva Vrútky.

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa