Tri piatkové nehody v okolí Piešťan

  • Piešťanský týždeň / Spravodajstvo
  • 26. apríla 2024, 17:10

Piatok 26. apríla 2024 sa zapíše ako deň s viacerými dopravnými nehodami v takmer identickom čase. Okrem klasických piatkových kolón sa medzi 15. a 16. hodinou stali aj tri nehody. Na jednej sa podpísal opitý vodič, pri druhej horelo auto a pri tretej došlo k poškodeniu majetku mesta. 

Následky nehody na nadjazde v smere do Vrbového, o ktorej už informuje aj polícia, stále odstraňujú. Pri nehode sa zrazili tri vozidlá, v jednom z nich sedel vodič s 1,5 promile alkoholu v krvi. Ten z nezistených príčin prešiel do protismeru. Presné okolnosti, za ktorých došlo k nárazu a poškodeniu troch áut, polícia naďalej preveruje a dokumentuje. Na cestách z aj do okolitých obcí sa tvoria rozsiahle kolóny, prejazdný je iba jeden pruh. 

V približne rovnakom čase bol na 40 minút uzavretý horský priechod Havran. Pri reštaurácii Klevner v Radošine sa malo nachádzať horiace auto. Cestu uzavreli na Topoľčianskej ceste smerom na Havran pod cintorínom na Banke, vynaliezaví vodiči však uzáveru obchádzali cez Podhorskú ulicu. Ďaleko sa však nedostali. 

Tretia nehoda sa stala v Piešťanoch na Nálepkovej ulici. Na veľkom mestskom parkovisku vodič z nezistených príčin narazil do rampového stĺpika a zariadenia na zdvíhanie rampy. Techniku poškodil natoľko, že rampa nie je schopná prevádzky a závory zostávajú otvorené, kým ich Služby mesta Piešťany opäť neuvedú do prevádzky.  

(dan), foto facebook Dopravný servis – okres Piešťany a okolie

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda