Ocenili mladých vodákov

Nedeľa 04. 03. 2018 09:00  | Šport / Kanoistika  | Autor: Sidónia Podhradská

V bratislavskom Technopole sa v piatok 23. februára uskutočnil Galavečer sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky, kde oceňovali najlepších jednotlivcov i oddiely Slovenského pohára za rok 2017. Klub Kajak - Kanoe Piešťany skončil v celkovom bodovaní štvrtý za Šamorínom, Novákmi a Komárnom.

Zľava: H. Mikéciová, T. Trakalová, A. Lehutová, T. Balážová, D. Rybanský, S. Moravčíková, S. Podhradský, M. Današ a M. Polakovič.

Zľava: H. Mikéciová, T. Trakalová, A. Lehutová, T. Balážová, D. Rybanský, S. Moravčíková, S. Podhradský, M. Današ a M. Polakovič. (Autor: sp)

Najsilnejšou piešťanskou kategóriou boli 14-roční kajakári, ktorí si podelili všetky tri miesta - Daniel Rybanský získal prvé, Samuel Podhradský druhé a Matej Današ tretie. V prvej desiatke skončili aj Daniel Ragula (6.) a Branislav Jurčo (8.). Medzi 14-ročnými kanoistami bol tretí Michal Szobolovszký a o niečo starší Michal Polakovič získal v juniorskej kategórii prvú priečku.

Skvelé umiestnenia získali aj kanoistky - prvé miesta obsadili Silvia Moravčíková (kadetka) a Tamara Balážová (13-ročné) a druhé Alexandra Lehutová (13-ročné). Tatiane Trakalovej unikla tretia priečka iba o jeden bod. Prvú priečku získala i kanoistka Hana Mikéciová, ktorá už preteká za Duklu Banská Bystrica.

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa