Havrani zdolali Partizánske 6:3

• 1. novembra 2016, 08:19

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany privítali v sobotnom siedmom kole druhej ligy na domácom ľade Iskru Partizánske. Havrani najmä vďaka výbornej prvej tretine svojho súpera porazili v pomere 6:3.

Piešťany viedli po prvej tretine už 3:0, keď sa postupne presadil dvakrát Hudec a raz Rufati. V druhej časti vyhrávali dokonca o štyri góly zásluhou Filipa. Hostia dvomi gólmi Tvrdíka a Malinku síce znížili, no v poslednej časti pridal dva presné zásahy Mihálik a zaistil Piešťancom víťazstvo 6:3.

■ ŠHK 37 Piešťany – Iskra Partizánske 6:3 (3:0, 1:2, 2:1)

Góly a asistencie: 07:36 Hudec (Švancara), 11:25 Hudec (Macháč), 15:51 Rufati (Mihálik, Filip), 24:29 Filip (Mihálik), 41:16 Mihálik (Rybárik), 59:39 Mihálik – 30:11 Tvrdík (Peniaška, Uhrecký), 39:14 Malinka (Káčer, Mihálik), 46:43 Peniaška (Uhrecký)

Zostava ŠHK 37 Piešťany: Kičina – Polák, Macháč, Valo, Kubo, Hudec – Filip, Žitňanský, Rybárik, Mihálik, Rufati – Tolokonnikov, Moravský, Fedor, Švancara, Klčo – Osvald, Režný, Bednár