Havrani prelomili šnúru bez výhry, Levice zdolali 4:3

stretnutí druhej hokejovej ligy zdolali
v Easton aréne HK Levice tesne
4:3, keď o troch bodoch pre ŠHK 37
rozhodol v tretej tretine Ondrejka.

Havrani položili základ úspechu v prvej tretine, hoci prehrávali 0:1, keď sa dorážkou spred bránky presadil Michalovič. O vyrovnanie sa postaral v 10. minúte strelou bez prípravy Filip Hudec a gól na 2:1 po peknej bekhendovej strele zaobstaral kapitán Jaroslav Rybárik. Po vyrovnaní v 32. min z hokejky Suchardu poslal havranov opäť do vedenia Hudec, ktorého strela aj s prispením hokejky hosťujúceho obrancu skončila v bráne – 3:2. Na 3:3 vyrovnal po peknej individuálnej akcii v 40. min opäť Sucharda. Bodku za stretnutím dal v 47. min víťazným zásahom Piešťancov Daniel Ondrejka.

ŠHK 37 Piešťany – HK Levice 4:3
(2:1, 1:2, 1:0)

Góly a asistencie: 03:29 Michalovič (Segíň, Hronec), 31:22 Sucharda (Pitlanič, Stankovič), 39:59 Sucharda – 09:29 Hudec (Mihálik), 10:01 Rybárik, 32:23 Hudec (Valo), 47:40 Ondrejka (Mihálik, Rybárik)

Zostava ŠHK 37: Kičina – Filip, Žitňanský, Rybárik, Kubo, Ondrejka – Blaško, Polák, Valo, Klčo, Hudec – Beník, Tolokonnikov, Macháč, Mihálik, Fedor – Osvald, Režný, Bednár