Vrbovčania dvakrát viedli, z Hlohovca vezú len bod

• 27. marca 2017, 21:42
  • Autor:Peter Sedláček

Futbalisti MFK Vrbové po dvoch víťazstvách cestovali v 20. kole štvrtej ligy do Hlohovca.

Hoci v stretnutí dvakrát viedli, napokon získali len bod za remízu 2:2. Domáci začali zápas opatrne a boli to hostia, ktorí sa už v 5. minúte ujali vedenia gólom Igora Zelenaya. Z vedenia sa tešili len do 13. min, keď Došek vyrovnal na 1:1. Za trinásť minút Vrbovčania znova otočili výsledok, gól dal ich najlepší strelec Andrísek.

Po zmene strán sa stiahli do obrany a domáci po zvýšenej snahe v 67. min gólom Suchánka zaslúžene vyrovnali na konečných 2:2. Za zmienku stojí fakt, že po dlhšej absencii zavinenej zranením striedal v drese hostí v 53. min Strecký.

Hlohovec – Vrbové 2:2 (1:2)
Zostava MFK: Grežo – Ďuračka, Verchola, Vlado (64. Lackovič), Blaško, T. Gažík, Sumer, Železník, Andrísek, Zelenay (53. Strecký), Matejka (62. Majgot), tréner A. Adamčík