Góly: 5. Švikruha – 15. Gális, 17. Rolinec, 33. Sobota, 67. Hozl

Zostava Trebatíc: Veselý – Pekarovič, Bíro, Greguš, Směřička, Kotula, O. Machač, Jakubek, Zelenay, Kirka, Marušinec (Sýkora, Chebeň, Jankech)
Horné Orešany – Gbely 0:2 (0:0)
Góly: 74. Šefčík, 90. Mihálik
Moravský Svätý Ján – Brodské 3:4 (1:0)
Góly: 14. Chvátal, 67. Kudlička, 68. Mračna – 56., 65. a 84. Trubiroha, 88. Kompuš

Šiesta liga

Drahovce – Križovany nad  Dudváhom 2:1 (1:0)
Góly: 12. Šerjeník, 77. Zajac (pen.) – 61. Hrnčiar
Zostava Drahoviec: Paulovič – Šerjeník, Poláčik, Valla, Németh, Zajac, Marušic, Dusík, Gabriš, Vančo, Poláčik (Bihari, Michálek, Onder, Šúst, Potrok)
Zeleneč – Červeník 4:2 (3:1)
Góly: 25. Formanko, 33. Šimonovič, 39. Bartovič (pen.), 48. Bilčík – 26. A. Modrovič, 74. Babic
Zostava Červeníka: Vinci – M. Modrovič, Babic, R. Ješko, Krajčovič, Jarábek, P. Nemec, Gažo, Stepanenko, A. Modrovič, Mihálik (Janíček, R. Krajčo, Bobák)
Leopoldov – Voderady 4:0 (1:0)
Góly: 45. Tvrdý, 48. Svitek, 60. Poláček, 86. Loskot
Siladice – Zvončín 3:1 (3:0)
Góly: 10. Ertl, 13. Horváth, 39. O. Sekereš – 51. Bočko
Zavar – Dechtice 5:2 (4:0)
Góly: 33. Beňo, 34. Vyskoč, 37. M. Vido, 40. Tandlmayer, 54. Mat. Psota – 60. R. Maška, 67. Cmero

Góly: 74. Jenčík – 32. Glos, 47., 53. a 80. Kusý
Zostavy – Moravany: Lamini – I. Jánošík, J. Jánošík, Jenčík, L. Miklovič, Farkaš, Ľ. Miklovič, Štefanec, Blaško, Hrnčiar, Števík (Prištic, Mišenčík), Piešťany: Budka – Kusý, Glos, Dadík, Stachura, Gula, Doktor, Varga, Szabo, Krajčovič, Javorka (Korec)
V šlágri kola siedmej ligy čakalo futbalistov PFK derby na trávniku Moravian nad Váhom. Piešťanci sa na zápas dobre pripravili, svojmu súperovi vrátili porážku z jesennej časti a vyhrali 4:1.
Martin Krajčovič, tréner PFK: „So zápasom môžem vysloviť spokojnosť, pred peknou návštevou sme podali zodpovedný výkon a odvážame si jednoznačné víťazstvo. Už v 10. sekunde odvracali v sľubnej príležitosti Javorku domáci loptu na roh.
Štandardné situácie nám nevychádzali podľa predstáv, naopak, šance sme si vytvárali po kombinačných akciách a hlavne aktívny Szabo sa v prvom dejstve ocitol v dvoch nebezpečných zakončeniach. V 25. minúte gólovú radosť Glosa prerušil sporným verdiktom asistent rozhodcu Chudják. No o sedem minút už gól nášho kanoniera platil, keď po krídelnej akcii a milimetrovom centri Szaba sa presadil prudkou hlavičkou.
V kabíne počas prestávky sme si povedali, že musíme pridať ďalšie góly a pripomenuli sme si náš vzájomný zápas z jesene, aby sa nezopakovalo to, že súper nám dal gól hádam aj z bufetu. Po prestávke sa dianie na ihrisku odohrávalo podľa piešťanských nôt.
V priebehu desiatich minút sa dvakrát presadil výborne hrajúci Kusý a o výsledku bolo rozhodnuté. V 74. minúte domáci znížili na 1:3, keď po štandardnej situácii dorazil vyrazenú loptu Jenčík. Už o päť minút dokonal svoj hetrik Kusý a žiadnu drámu sme nepripustili. Škvrnou zápasu bol zákrok Mikloviča na Joža Glosa v 90. minúte, keď nášho hráča so zakrvavenou achilovkou museli vyniesť na nosidlách.
Aj keď mužstvá si počas zápasu nič nedarovali a bolo v ňom niekoľko ostrých zákrokov, bolo to ešte v rámci fair play. Dúfam, že aj v tom poslednom zákroku nešiel spomínaný hráč s úmyslom zraniť nášho streleckého lídra.“
Kľačany – Trakovice 0:0
Madunice – Chtelnica 0:1 (0:1)
Gól: 8. vlastný
Zostavy – Madunice: Miník – Kabát, Hargaš, Žuffa, Jadrný, Dzuro, Barkoci, Rak, Rusnáčik, Dananai, Horváth (Černek), Chtelnica: Pavelský – Rechtorík, Piešťanský, Lukáčik, Brisuda, Tomáška, Tomašovič, Zemko, Hrčka, Bogora, Slabý (Suchán, Bolla, Slabý)
Prašník – Ostrov 2:0 (1:0)
Góly: 18. Žilka, 77. Konkuš
Zostavy – Prašník: Líška – Spál, Kubík, Žilka, Konkuš, Adamec, Klein, Bielik, Balcír, Kubiš, Kazík (Pašmík, Nykodem, Nižňanský), Ostrov: Hajdín – Regina, Bartoš, Gagorik, Legiň, B. Svetlík, Jankech, Kabát, Urbánek, Valo, L. Svetlík (Toplanský)
Pečeňady – Šípkové 5:1 (1:0)
Góly: 9. a 57. Kaľuha, 62. Izakovič, 80. Bánovec, 86. Zubčák (pen.) – 82. Petrík
Zostavy – Pečeňady: Vahalík – Bánovec, Antal, Kaľuha, Ščasnovič, Durdy, Izakovič, Gula, Mitošinka, T. Chudý, Jankovič (Zubčák, Karaba, Michalčík), Šípkové: Obuch – Hanuliak, Tomiš, Oška, Koyš, Žák, Šalát, Puvák, Kubík, Kolník, Kľúčovský (F. Svetlík, Jurda, Držík, Petrík)
Veselé – Ratnovce 5:0 (1:0)
Góly: 15. Konečný, 48. a 74. Duračka, 51. a 87. Jurda
Zostavy – Veselé: Strecký – Michalčík, Urban, Duračka, Bartovic, Konečný, Brucháč, Bokor, Jurda, Lesay, Klúčovský (Beník, Ružička, Valíček), Ratnovce: Burzala – Petrík, Paulovič, Kútny, Hrebík, Bírešík, Pulman, Chocholáček, Kusý, Brezovan, Boďo (Pavlovič)
Borovce – Bojničky 2:2 (0:1)
Góly: 78. Hábek, 90. Herceg (pen.) – 38. Bučko, 59. Halas
Zostava Boroviec: Valo – Búš, Michalák, Herceg, Macháč, Hábek, Dubovský, Ruľák, Péči, Moravčík, J. Urban (P. Urban, Dadík, Bejdák, Tonkovič)
Dolný Lopašov – Dubovany 2:1 (2:0)
Góly: 5. Cibrín, 11. Mačica (pen.) – 47. Masaryk
Zostavy – D. Lopašov: Kúdela – Beblavý, Gula, Chnápko, Lenghart, Mačica, T. Zemko, Masárik, Lukáčik, Cibrín, Vrbovský (Ďuračka, Kunic, A. Zemko), Dubovany: Tonkovič – Kollár, Vrbík, Kusý, Krajčo, Masarik, Masaryk, Strečanský, Dovičič, Kollár, Lietavec (Boldiš, Pažík, Hruška, Kalaš)