Góly: 45. Zelenay, 50. Jorík, 55. Flamik
Góly: 13. Kučera, 28. Obert, 56. Obžera, 82. Slivka – 39. Sviečka
Holíč – Nová Dubnica 5:0 (2:0)
Góly: 13. Kitta, 21. Uher, 52. Zaťko, 59. a 67. Mráz

Piata liga

Trebatice – Moravský Svätý Ján 5:1 (1:1)
Góly: 15. Jakubek, 49. Chebeň, 66. Zelenay, 74. Směrička, 81. O. Machač – 41. Benkovič
Zostava Trebatíc: Veselý – Pekarovič, Bíro, Horanský, Směřička, Kotula, O. Machač, Jakubek, Zelenay, Jankech, Kirka (Sýkora, Chebeň, Marušinec, Straka, Greguš)

Góly: 47. Németh, 51. Vančo, 79. Gabriš
Zostava Drahoviec: Paulovič – Šerjeník, J. Poláčik, Valla, Németh, Zajac, Marušič, Dusík, Gabriš, Vančo, I. Poláčik (Juran)

Víťazstvo nad Leopoldovom znamená pre futbalistov Červeníka veľkú prestíž.

Červeník – Leopoldov 6:0 (4:0)
Góly: 8. Modrovič, 21. a 71. Babic, 24. a 73. Krajčovič, 41. Stepanenko
Zostavy – Červeník: Vinci – Modrovič, Babic, Ješko, Krajčovič, Jarábek, Adamkovič, Nemec, Gažo, Krajčo, Stepanenko, Leopoldov: Žemla – Habán, Gatci, Piovarči, Pobjecký, Švestka, Krajinčák, Loskot, Kočí, Holan, Tvrdý
V šlágri 23. kola šiestej futbalovej ligy privítal Červeník na svojom trávniku Leopoldov. Obe mužstvá od seba síce delilo päť miest v tabuľke, ale len päť bodov. O tom, že zápas priláka mnohých fanúšikov futbalu, nebolo pochýb. Tí, ktorí si našli cestu na susedské derby, však videli duel pod taktovkou domácich, ktorí svojho súpera rozstrieľali jednoznačne 6:0.
Červeník začal zápas aktívne a už v 8. minúte sa dostal do vedenia aj s trochou šťastia. Priamy kop Modroviča z diaľky prekvapil brankára hostí – 1:0. V 21. minúte Červeník ušiel do rýchleho protiútoku, Babic dostal peknú kolmicu a po úniku hosťujúcej obrane zvýšil na 2:0. O tri minúty neskôr už viedli domáci o tri góly, centrovaná lopta z priameho kopu z pravej strany totiž našla v pokutovom území Krajčoviča a ten dokázal dopraviť loptu za Žemľov chrbát. Štandardné situácie domácich evidentne robili Leopoldovu veľké problémy, keďže ešte v závere prvého polčasu inkasovali z podobnej situácie ako pri treťom góle. Dlhý center našiel za nepozornou obranou hostí Stepanenka a ten upravil na polčasových 4:0 a o víťazovi bolo prakticky rozhodnuté.
Aj po zmene strán to boli domáci, ktorí tvrdili muziku. V 71. minúte sa po peknej kombinácii ocitol zoči-voči brankárovi hostí Babic a pekne umiestnenou strelou zvýšil na 5:0. O dve minúty nato futbalisti Červeníka dokonali rozklad Leopoldova, keď centrovaná lopta z ľavej strany našla presne Krajčoviča a ten hlavičkou bez problémov upravil na konečných 6:0.
Dolná Krupá – Krakovany 2:2 (1:1)
Góly: 61. Šaradín – 19. Andrísek (vlastný), 31. Andrísek, 62. Ďuračka
Zostava Krakovian: Valovič – Kubík, Holán, Tanáč, Grivalský, Bukovčák, Ďuračka, Andrísek, Horváth, Stolárik, Šurin (Holán)

Siedma liga

Dubovany rozhodli o víťazstve nad Moravanmi až v poslednej desaťminútovke.

Dubovany – Moravany nad Váhom 2:0 (0:0)
Góly: 81. Masaryk, 87. Svítek (pen.)
Zostavy – Dubovany: Tonkovič – O. Lietavec, Vrbík, Kusý, Krajčo, Masarik, Masaryk, Strečanský, Lesaj, Svítek, Dovičič (Boldiš, M. Kollár, Š. Kollár, Pažík, Hruška), Moravany: Lamini – I. Janošík, J. Jánošík, Jenčík, L. Miklovič, Farkaš, Ľ. Miklovič, Mišenčík, Blaško, Hrnčiar, Miškerník (Prištic)
Bojničky – Dolný Lopašov 2:0 (2:0)
Góly: 16. a 26. Bučko
Zostava D. Lopašova: Kúdela – Gula, Beblavý, Cibrín, Vrbovský, Mačica, T. Zemko, Masárik, Lenghart, A. Zemko, Novák (Kabela)
Ratnovce – Borovce 0:2 (0:0)
Góly: 57. Urban, 87. Ruľák
Zostavy – Ratnovce: Burzala – Bílik, Petrík, Paulovič, Kútny, Hrebík, Križna, Bírešík, Pulman, Pavlovič, Chocholáček (Geschwandtner, Kusý), Borovce: Valo – Tonkovič, Michalák, Dadík, Dubovský, Ruľák, J. Urban, P. Urban, Moravčík, Hábek, M. Macháč (O. Macháč, Jankech)
Šípkové – Veselé 2:5 (2:1)
Góly: 23. a 45. Kubík – 18., 65. a 88. Jurda, 68. D. Krajčo, 85. Bašovský
Zostavy – Šípkové: M. Kolník – Hanuliak, Obuch, Oška, Lago, Koyš, Žák, Šalát, Kubík, A. Kolník, Klúčovský (Jurda, Puvák, Petrík), Veselé: Ševečka – Michalčík, Urban, Valíček, Bartovic, Konečný, Brucháč, Bokor, Jurda, Lesay, Krajčo (Strecký, Klúčovský, Bašovský, Beník)
Ostrov – Pečeňady 1:3 (1:2)
Góly: 38. Bartoš – 12. a 73. Kaľuha, 44. Bánovec
Zostavy – Ostrov: Hajdín – Regina, Bartoš, Gagorik, Bojkovski, Legiň, B. Svetlík, Toplanský, Jankech, Kabát, Urbánek (Bečarevič, Augustín), Pečeňady: Vahalík – Bánovec, Zubčák, Antal, Kaľuha, Žák, Ščasnovič, Durdy, Karaba, Izakovič, Gula (Mitošinka, Chudý, Jankovič)
Chtelnica – Prašník 1:0 (0:0)
Gól: 46. Hrčka
Zostavy – Chtelnica: Pavelský – Rechtorík, Piešťanský, Slabý, Melicher, Brisuda, Tomáška, Zemko, Hrčka, Bogora (Suchán, Lukáčik, Stanovič), Prašník: Líška – Spál, Konkuš, Matys, Adamec, P. Klein, Bielik, Balcír, M. Klein, Kubiš, Priebacha (Žažo, Kazík, Nykodem)
Trakovice – Madunice 2:0 (1:0)
Góly: 44. a 54. Taraba
Zostava Maduníc: Miník – M. Kabát, J. Kabát, Hargaš, Žuffa, Jadrný, Dzuro, Barkoci, Rak, Polák, Rusnáčik (Bojaj, Pisarík, Černek)
Piešťany – Kľačany 13:0 (6:0)
Góly: 12., 36., 50., 79. a 86. Glos (posledný z pen.), 43., 73. a 89. M. Gula, 21. Stachura, 35. Doktor, 39. Kusý, 58. Javorka, 69. Krajčovič
Zostava PFK: Budka (46. J. Gula), Szabo, Varga, Krajčovič, Valla (46. Javorka), Doktor, Stachura (58. Kollár), Dadík, Kusý, Glos, M. Gula
V zápase prvého a predposledného tímu tabuľky siedmej ligy sa zrodil debakel hostí, keď už do polčasu strelili domáci hráči šesť gólov. Na trinástich góloch v sieti Kľačian sa podieľalo sedem futbalistov PFK Piešťany.
Päť presných zásahov zaznamenal najlepší strelec súťaže Jozef Glos, hetrikom prispel útočník Martin Gula a po góle pridali Cyril Stachura, Adam Doktor, Adam Kusý, Martin Javorka a Martin Krajčovič. V ďalšom kole pocestujú Piešťanci na pôdu tretích Moravian nad Váhom. Práve tento tím v jesennej časti prerušil dlhú, až 39-zápasovú šnúru víťazných zápasov v rade.
Martin Krajčovič, tréner: „Nadviazali sme na zlepšený výkon z minulého týždňa. Teší ma prístup k zápasu podložený futbalovou kvalitou. Dnes si musel prísť na svoje aj náročnejší fanúšik, keďže sme predvádzali veľa futbalovej kreativity. Chvíľu si víťazstvo užijeme, no od pondelka sa začneme pripravovať na ďalšie kolo, keď cestujeme do Moravian.“

Ôsma liga

Žlkovce – Dolné Trhovište 3:3 (1:3)
Góly: 22. Džubara, 78. Horváth, 88. Kinči (pen.) – 2. Häckel, 26. Haban, 42. Kubička
Červená karta: 89. Häckel (D. Trhovište)
Banka – Sokolovce 0:11 (0:6)
Góly: 4., 42. a 60. Karaba, 12. Udržal, 32., 39. a 48. Bihári, 37. T. Pavlovič, 70. Belica, P. Pavlovič, 82. Homola
Zostavy – Banka: Seman – Babiš, Varga, Vajsábel, Rusnák, Javorka, Bogár, Žec, Galaba, Šnajdar, Hulman (Štefanec, Halász), Sokolovce: Stanko – Pavlovič, Bihári, Velič, Korvín, Karaba, Udržal, Polák, Bucko, Homola, Stredák (P. Pavlovič, Belica)
Šulekovo – Malženice „B“ 3:1 (1:0)
Góly: 18. Daniš, 76. Gažovič, 85. Kolony – 48. Vajči
Šterusy – Pastuchov 3:1 (1:0)
Góly: 6. Žilka, 54. Michálek, 58. Sereda – 64. O. Koutný (pen.)
Zostava Šterús: Mahrek – Líška, Nesteš, Marek Madunický, Martin Madunický, Strapatý, Kriško, Nosko, Michálek, Sereda, Žilka (Kováč, Jankovič, Nesteš)
Nižná – Kočín-Lančár 4:0 (0:0)
Góly: 51. a 59. Ondrášik (prvý z pen.), 55. Zemko, 85. J. Ondrášik
Zostavy – Nižná: Špernoga – P. Šimkovič, Horváth, Magnus, Blanár, E. Šimkovič, Boldiš, Velšic, J. Ondrášik, T. Ondrášik (Janech, Zemko), Kočín-Lančár: Púdela – Vrbovský, Rechtorík, Kochajda, Kalaš, Čížik, Holícky, Kimmerling, Zemko, Chnápko, Bílik (Varačka)