Futbal

Situácia pred druhým gólom. Strelu Gašparíka (č. 10) krakoviansky brankár Holán vyrazil, no k lopte a zakončeniu sa dostal Daniš (č. 13). (gak)

Krakovanci veľa krásy neukázali

Futbalisti Krakovian vycestovali v piatom kole šiestej ligy do Hornej Krupej, kde sa očakával zaujímavý zápas medzi tímami, z ktorých jeden hrával vyššiu súťaž a druhý, domáci, šiestu ligu niekoľkokrát vyhral.

07. 09. 2017 09:30  |  Šport / Futbal
Radosť po minuloročnom postupe do štvrtej ligy. (M. Radošovská)

Na žiakov Drahoviec čakajú v novej sezóne zmeny

V minulej sezóne sa medzi postupujúcimi družstvami v žiackej kategórii okrem Cífera a Bučian ocitli aj futbalisti Drahoviec, ktorých postup však nebol taký jednoznačný a museli oň bojovať do posledného kola.

06. 09. 2017 10:00  |  Šport / Futbal
Robustného Dolinaja (pri lopte) bránili viacerí naraz. Niekedy až tak húževnato, že ho vyzliekli do slipov. (gak)

Energia Drahovčanov ostala niekde na muzike

Počas víkendu žili Drahovce dedinským hudobným festivalom, čo sa zrejme podpísalo aj pod výkon miestneho futbalového družstva, ktoré na svojom trávniku privítalo v štvrtom kole šiestej ligy hráčov Zvončína.

28. 08. 2017 17:00  |  Šport / Futbal
momentka s futbalového stretnutia Banka - Kočín-Lančár. (th)

Kočín-Lančár oraboval Banku o tri body

V nedeľnom súboji ôsmej ligy privítali futbalisti OTJ Banka na svojom ihrisku TJ Kočín-Lančár. O víťazovi stretnutia sa rozhodlo až v druhom polčase, kde mali väčšiu prevahu hráči hosťujúceho tímu a po góloch Daniela Kimmerlinga a Lukáša Tokoša zvíťazili 2:0.

23. 08. 2017 09:00  |  Šport / Futbal
Jozef Glos z tejto pozície neprekonal brankára hostí ani na trikrát. (gak)

PFK o zápase rozhodol už do prestávky

Na štadión PFK Piešťany zavítali v nedeľu futbalisti Pečeniad, ktorí minulé kolo nasúkali súperovi desať gólov. V kúpeľnom meste sa však na trávniku ešte ani neohriali a už prehrávali. Domáci v pozvoľnom tempe dotiahli zápas do víťazného konca a svojou hrou bavili početné publikum na tribúnach.

23. 08. 2017 08:00  |  Šport / Futbal
Pre stredného obrancu je poľská liga veľkou výzvou. (archív T. Košúta)

Tomáš Košút: Cítil som, že v Slovácku stagnujem

Piešťanský futbalista Tomáš Košút sa po necelých ôsmich rokoch v českej najvyššej súťaži presúva do Poľska. Po avizovaní žiadosti o prestup v 1. FC Slovácko pol roka nehral a po vypršaní kontraktu sa dočkal nového angažmánu a najnovšie bude obliekať dres celku Arka Gdynia.

18. 08. 2017 06:00  |  Šport / Futbal
Brankár domácich Strecký mal plné ruky práce. Kapituloval až päťkrát, hoci za to nemohol. (gak)

Piešťanci dali Veselé do smútku

V druhom kole VII. futbalovej ligy privítali hráči Veselého na svojom štadióne minuloročného lídra VIII. ligy PFK Piešťany, ktoré na domácej pôde v prvom kole nadelili Borovciam štyri góly.

12. 08. 2017 20:45  |  Šport / Futbal
Neúnavný Štefan Kollár (vľavo) skóroval na 0:3. (gak)

Dubovanci ozbíjali Chtelničanov o tri body

Aktuálny ročník VII. RUBBEX ligy sa začal v sobotu 5. augusta na trávniku v Chtelnici, kde domáci hráči privítali súpera z Dubovian. Napokon sa ukázali ako správni hostitelia, keďže súperovi darovali všetky body.

09. 08. 2017 10:00  |  Šport / Futbal
Zápasy nižších futbalových súťaží sa začínajú už tento víkend. (gak)

Chtelnica je jasný favorit, Dubovany sa ale nevzdávajú

Sobotný štart siedmej futbalovej ligy ponúkne hneď na úvod zaujímavé stretnutia. Jedným z nich bude duel TJ Družstevník Chtelnica - OŠK Dubovany, ktorý sa uskutoční o 17. hodine. Piešťanský týždeň ešte pred samotným štartom súťaže zmapoval, aké novinky sú v táboroch oboch spomenutých tímov a oslovení zástupcovia nám prezradili, ako sa na vzájomný zápas pripravujú.

04. 08. 2017 08:00  |  Piešťany / Aktuálne
Jozef Glos sa stal najlepším hráčom turnaja. (archív PFK)

Futbalisti PFK vyhrali regionálny turnaj

Futbalisti PFK Piešťany sa zúčastnili na turnaji v Siladiciach, kde si zmerali sily s poprednými mužstvami trnavského regiónu. Po veľmi dobrých výkonoch sa tešili zo zaslúženého víťazstva a navyše Jozef Glos bol vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja.

03. 08. 2017 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Články 41 - 50 z 1049
Regal Burger

Anketa