Futbal

Kam budú smerovať kroky Tomáša Košúta? (archív tk)

O Košúta je záujem v Kazachstane

O piešťanského futbalového obrancu Tomáša Košúta je vraj záujem v Kazachstane, a to dokonca z troch klubov najvyššej súťaže KPL. Túto informáciu priniesol portál vesti.kz.

02. 02. 2018 11:00  |  Šport / Futbal
Futbalisti Dolného Lopašova skončili v prvej skupine na treťom mieste. (mr)

Zimný halový turnaj ovládli dorastenci Dolnej Krupej a Cífera

V Mestskej športovej hale v Trnave sa počas víkendu odohral halový turnaj dorastencov. Pod záštitou Oblastného futbalového zväzu Trnava mal turnaj pre túto mládežnícku kategóriu svoju premiéru.

01. 02. 2018 16:30  |  Šport / Futbal
Erik Jirka obsadil tretie miesto.  (spartak.sk)

Drahovský expres Jirka bronzový

Po roku si fanúšikovia Spartaka Trnava opäť volili desiatku najlepších futbalistov v červeno-čiernom drese. V ankete Andel roka hlasovaním rozhodli o prvenstve obrancu Matúša Čonku, ktorý na druhú pozíciu odsunul stopéra Borisa Godála. Tretie miesto v ankete pripadlo útočníkovi - Drahovskému expresu Erikovi Jirkovi.

31. 01. 2018 19:00  |  Šport / Futbal
Medzi mládežníkov zavítali aj obaja synovia Ľ. Mihálika, Lukáš (vľavo) a Tomáš. (th)

Lukáš Mihálik: Turnaj je krásnou spomienkou na nášho otca

Futbalovému Memoriálu Ľuboša Mihálika sa prizerali aj obaja synovia zosnulého a veľmi obľúbeného futbalového trénera. Lukáš i Tomáš idú v otcových stopách. Mladší Tomáš hrá za dorast v Trnave, Lukáš má na konte ligové štarty tiež za Spartak.

25. 01. 2018 13:00  |  Šport / Futbal
Turnaja v Diplomat aréne sa zúčastnili futbalisti AS Trenčín, Spartaka Trnava, MFK Púchov, PFK Piešťany a Futbalovej školy Róberta Hanka Moravany nad Váhom. (th)

Memoriál Ľuboša Mihálika ovládli mladíci Spartaka

Počas uplynulej soboty sa v piešťanskej Diplomat aréne konal tretí ročník Memoriálu Ľuboša Mihálika. Organizátorom turnaja bola Futbalová škola Róberta Hanka (FŠRH) z Moravian nad Váhom, kde Ľ. Mihálik naposledy pôsobil. Spolu so Spartakom Trnava, AS Trenčín, PFK Piešťany a MFK Púchov vytvorili obsadenie, ktoré znamenalo konfrontáciu vysokej úrovne v kategórii U12 (ročník 2006).

25. 01. 2018 06:00  |  Šport / Futbal
T. Košút ešte v drese 1. FC Slovácko. (archív 1. FC Slovácko)

O Košúta trojnásobný záujem v Kazachstane

O slovenského futbalového obrancu Tomáša Košúta je záujem v Kazachstane a to dokonca z troch klubov najvyššej súťaže KPL. Portál vesti.kz informuje, že o 28-ročného rodáka z Piešťan prejavili interes v tímoch Žetysu, Atyrau a Ordabasy.

22. 01. 2018 14:16  |  Šport / Futbal
Futbalisti Veľkých Kostolian (v modrom) zimujú na 14. mieste štvrtoligovej tabuľky. (Miroslav Ledecký)

Ľ. Chudý: Máme na to byť vyššie

Futbalisti Veľkých Kostolian v štvrtej lige západ zatiaľ tápu. Jesenná časť im vôbec nevyšla podľa predstáv a zimujú na 14. priečke. Ambície mužstva boli rozhodne vyššie a my sme sa o prvej polovici sezóny porozprávali s trénerom Ľubomírom Chudým.

21. 01. 2018 11:00  |  Šport / Futbal
Poďakovanie a rozlúčka prezidenta MFK I. Spála s trénerom A. Adamčíkom. (archív MFK)

Výmena trénerov v MFK, Adamčíka vystriedal Majerník

Futbalisti MFK Vrbové sú po prvej polovici sezóny vo štvrtej lige na jedenástej priečke, no ich ambície boli o niečo vyššie. Vrbovčania už odštartovali prípravu na jarnú časť pod novým trénerom a v druhej časti ročníka 2017/2018 chcú zlepšiť svoje výkony. O jesennej časti i aktuálnych novinkách vo Vrbovom sme sa porozprávali s prezidentom MFK Igorom Spálom.

20. 01. 2018 11:00  |  Šport / Futbal
Ilustračné foto. (Miroslav Ledecký)

Štvrtá liga: Vrbové i Veľké Kostoľany veria v zlepšenie

Po prvej polovici sezóny v štvrtej lige zimujú na prvej priečke Malženice, za ktorými sú v tesnom závese Šimonovany-Partizánske. Obaja účastníci z piešťanského regiónu, MFK Vrbové i Veľké Kostoľany, patria do druhej polovice tabuľky a nemajú za sebou vydarenú jeseň.

20. 01. 2018 09:00  |  Šport / Futbal
Lukáš Mihálik (vľavo), odchovanec PFK Piešťany, v drese Spartaka Trnava. (spartak.sk)

Mihálik strávi jar v Seredi

Slovenský futbalový stredopoliar Lukáš Mihálik, kmeňový hráč lídra Fortuna ligy - FC Spartak Trnava, ktorý je odchovancom PFK Piešťany, bude v jarnej časti tejto sezóny hosťovať v druholigovom ŠKF Sereď.

19. 01. 2018 15:00  |  Šport / Futbal
Články 11 - 20 z 1068
GARGO
Regal Burger

Anketa