GEFCO

Stolní tenisti MTJ nevyužili šancu

Piatok 12. 01. 2018 11:00  | Šport / Ďalšie športy  | Autor: Štefan Gregorička

V záverečnom dvojkole prvej polovice súťaže nevyužili prvoligoví stolní tenisti MTJ Piešťany-Moravany šancu na zlepšenie svojho postavenia v tabuľke. Na domácich stoloch prehrali so Spojmi Ivanka 5:9 a s Pezinkom iba remizovali 7:7. Do odvetnej časti preto idú z desiateho miesta.

Mužstvo MTJ: (zľava) Ivan Papák, Peter Behul, Martin Malast, Michal Stehlík a Miroslav Jaššo. Chýbajú Miloš Varga a Lukáš Pažma.

Mužstvo MTJ: (zľava) Ivan Papák, Peter Behul, Martin Malast, Michal Stehlík a Miroslav Jaššo. Chýbajú Miloš Varga a Lukáš Pažma. (Autor: archív MTJ)

V stretnutí s Ivankou prehrali hráči MTJ obe úvodné štvorhry a v prvej runde dvojhier zvíťazil iba Michal Stehlík. Stav 1:5 na zápasy bol hrozivý, no v druhej rudne pridali po bode Stehlík, Peter Behul a Miroslav Jaššo. Domáci prehrávali už len o dva body (4:6), no v záverečnom kole dvojhier vyhral len Stehlík a z celkového víťazstva sa tešili hostia.

Zápas s Pezinkom bol vyrovnaný až do konca. Vo štvorhre bodovali Behul so Stehlíkom a remíza bola aj po úvodnej rudne dvojhier, v ktorej bodovali Jaššo a Miloš Varga. Keďže v ďalších dvoch pridali body len Behul zo Stehlíkom, stretnutie sa skončilo remízou 7:7. Je to škoda, pretože na sety vyhrali Piešťanci 31:26. Doplatili však na slabšiu koncovku, keď až štyri zápasy prehrali po päťsetovom boji 2:3.

GARGO
Regal Burger

Anketa