Manželom blahoželáme!

Sobota 23. 09. 2017 16:00  | Piešťany / Zosobášili sa  | Autor: vd

V kúpeľnom meste, v Kostole sv. Štefana, si v sobotu 9. septembra potvrdili svoj manželský sľub Dominika Gabovičová z Piešťan a Erik Porubský z Veľkých Kostolian.

Mladomanželia Dominika Gabovičová z Piešťan a Erik Porubský z Veľkých Kostolian.

Mladomanželia Dominika Gabovičová z Piešťan a Erik Porubský z Veľkých Kostolian. (Autor: Jaro Halás)

Dvojica ešte pred sobášom zapózovala svadobnému fotografovi Jarovi Halásovi pred jedným zo symbolov Piešťan, Kolonádovým mostom. Svadobná hostina sa konala v slávnostne vyzdobených priestoroch jedálne Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera. Želáme im šťastný život vo dvojici, aby ich sprevádzala láska, porozumenie, radosť a spokojnosť! Blahoželáme!

Martina Kollarovičová z Hornej Stredy a Peter Pánik z Ostrova.Martina Kollarovičová z Hornej Stredy a Peter Pánik z Ostrova. (Autor: Peter Botka)

Krásny svadobný deň, sobotu 9. septembra, zažili Martina Kollarovičová z Hornej Stredy a Peter Pánik z Ostrova. Pred kostolom v Hornej Strede vypustili aj symbolické biele holubice, ktoré vyleteli k oblohe, sprevádzali ich desiatky pohľadov vinšovníkov, z ktorých mnohí ochutnali i svadobné koláče. Hostina sa konala v Maduniciach, okrem najbližších príbuzných si tanec a dobrú zábavu i jedlá a nápoje užili aj priatelia a známi. Novomanželom želáme, aby tak radostne, šťastne a s láskou prežili celý svoj spoločný život.

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa