Nadácia Adeli

Téma týždňa

Policajti intenzívnejšie kontrolujú bezdomovcov

PIEŠŤANY - Klienti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany sa podľa posledných informácií čoraz viac začali sťažovať na prítomnosť bezdomovcov, ktorí sa celoročne zdržujú na Kolonádovom moste. Z tohto dôvodu sa v polovici októbra uskutočnilo stretnutie, na ktorom sa zúčastnili predstavitelia ochrany kúpeľov a zástupcovia mestskej polície a Obvodného oddelenia Policajného zboru v Piešťanoch.

27. 10. 2010 09:39  |  Piešťany / Aktuálne

Starosti jednej ulice: Ulica Adama Trajana

PIEŠŤANY - Prinášame vám nový seriál, v ktorom sa zameriame na starosti, ale aj radosti obyvateľov piešťanských ulíc. Naši reportéri sa budú zaujímať o to, ako sa vám vo vašej ulici žije a čo by ste si v nej želeli vylepšiť. Druhá lokalita, na ktorú sme sa zamerali, bola Ulica Adama Trajana. Ďalšia v abecednom poradí bude Ulica Alexandra Dubčeka. Očakávame vaše postrehy a námety. Píšte, telefonujte!

21. 10. 2010 11:08  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu

NOVÝ SERIÁL - Starosti jednej ulice

PIEŠŤANY - Prinášame vám nový seriál, v ktorom sa zameriame na starosti, ale aj radosti obyvateľov piešťanských ulíc. Naši reportéri sa budú zaujímať o to, ako sa vám vo vašej ulici žije a čo by ste si želali vylepšiť. Prvú lokalitu, na ktorú sme sa zamerali, bola Ulica 8. mája. Ďalšia v abecednom poradí bude Ulica A. Trajana. Očakávame vaše postrehy a námety. Píšte, telefonujte!

06. 10. 2010 09:55  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Teplická ulica

Názory na rekonštrukciu Teplickej sú rôzne

PIEŠŤANY - Dnes doobeda sme s kamerou navštívili primátora mesta, Rema Cicutta a taktiež sme sa boli pozrieť priamo na Teplickej ulici, ako prebiehajú práce.

01. 10. 2010 17:27  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video

Piešťanské cesty - mestský tankodróm

PIEŠŤANY - Mnohí z obyvateľov kúpeľného mesta Piešťany a okolia sme sa s týmto dlhotrvajúcim problémom už stretli. Sú ním piešťanské cesty. Pojem, ktorý rezonuje nielen u tunajších ľudí, ale už aj u návštevníkov zo Slovenska a zo zahraničia. Ich stav je totiž katastrofálny, až taký, že sa skutočne ťažko hľadá iné mesto na Slovensku, ktoré by malo cesty v takom zlom stave.

06. 09. 2010 09:00  |  Piešťany / Aktuálne

Ľudia nemilosrdne vyhadzujú aj „živé hračky“

PIEŠŤANY - Situácia v piešťanskom útulku je v súčasnosti dosť napätá. Počet zvierat vysoko prekračuje jeho kapacitu. Piešťany však v tomto nie sú výnimkou. Aj v iných mestách sa počty psov a mačiek v útulkoch neustále zvyšujú.

31. 08. 2010 12:00  |  Piešťany / Aktuálne

V Drahovciach slivky aj v tekutej podobe

DRAHOVCE - Napriek tomu, že slivková sezóna sa ešte len rozbieha, Dom záhradkárov v Drahovciach patril v nedeľu 15. augusta práve slivkám. Tie tu boli v rámci druhého ročníka Slivkových hodov vystavené v rôznych podobách.

27. 08. 2010 08:00  |  Rubriky / Región

Čipovaním sa dá znížiť počet túlavých psov

Po Piešťanoch, ale aj iných mestách, častokrát vidíme túlať sa zanedbaných psíkov. Väčšinou nespôsobujú takmer žiadne problémy, no ľudia pri pohľade na špinavé a zúbožené zviera skôr vidia agresívne zviera. Aký je to vlastne túlavý pes? Čo si pod týmto termínom máme predstaviť?

19. 08. 2010 10:15  |  Piešťany / Aktuálne

Hríby u nás opäť rastú!

VRBOVÉ - Po posledných výdatných dažďoch a následnom oteplení opäť začali rásť v našich lesoch huby. Včera sa na ne vybral aj Jozef Kolník z Vrbového.

12. 08. 2010 09:48  |  Piešťany / Aktuálne

Kde sa dá v Piešťanoch okúpať

PIEŠŤANY - V teplých letných dňoch ľudia hľadajú vhodné miesto, kde sa dá kúpať a osviežiť. Piešťany ako kúpeľné mesto však veľa možností neponúkajú.

08. 08. 2010 08:00  |  Piešťany / Aktuálne
Články 31 - 40 z 81
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa