V najnovšom vydaní Piešťanského týždňa sa dočítate

Utorok 16. 01. 2018 08:03  | Piešťany / Najbližšie číslo  | Autor: red

Mestský úrad v Piešťanoch porušoval zákony. Vo svojej správe to uviedol hlavný kontrolór mesta. Kde všade úradníci pochybili, sa dočítate na strane 3.

Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa.

Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa. (Autor: red)

Požiar včas spozorovali, predišli veľkým škodám

Prekvapením pre zamestnancov piešťanskej firmy Chirana Progres bol veľký dym, čo sa v piatok  12. januára ráno valil z chodby administratívnej budovy na Vrbovskej ceste. Ukázalo sa, že tam neónová lampa spadla na koberec a vypálila v ňom dieru.

Vrbovská synagóga má konečne starostlivého pána

Synagóga vo Vrbovom je ochránená. Mesto ju postupne zabezpečilo tak, aby do nej nezatekalo, nedostali sa dnu holuby, nešírila sa drevokazná huba. Najnovšie nádhernú stavbu odborníci spevnili staticky, poopravovali poškodené piliere či prepadnutý strop. Vykonali aj ďalšie dôležité opatrenia. Mesto ich financovalo z 3,5 tisícovej dotácie ministerstva kultúry. Na oprave sa podieľalo sumou 1198 eur.

101-ročná starenka vyskočila ako mladica a vítala speváčky

Oslava 101. narodenín Júlie Koperovej bola v zariadení Senior Modrová bola neopísateľná. Ľudia, ktorí si usmievavú starenku obľúbili vedeli len ťažko nájsť superlatívy, ktorými čipernú starenku, ktorá aj v tomto požehnanom veku vyskočila zo stoličky ako mladica, aby na svojej oslave privítala spevácku skupinu Modrovanky-Krojovanky.

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa