Film

Ilustr. foto (am)

Vyhrajte vstupenky na festival Cinematik

Ak sa chcete zúčastniť medzinárodného filmového festivalu Cinematik, ktorý sa koná v Piešťanoch v dňoch 13. až 18. septembra 2016, posielajte do nedele 4. septembra do 24.00 h SMS v tvare: win(medzera)cinematik(medzera) telefónne číslo na skrátené číslo 6660. Cena spätnej sms je 1,20 € s DPH.

31. 08. 2016 08:28  |  Kultúra / Film
Bažant Kinematograf premietol päť filmov z českej alebo slovenskej produkcie. (am)

Filmy v parku prilákali stovky Piešťancov

Napriek tomu, že letné kino v Piešťanoch je už roky nefunkčné, domáci si filmy v prírode stále radi užívajú. Od soboty 16. júla do stredy 20. júla sa v Hudobnom pavilóne v mestskom parku pristavil zelený autobus Bažant Kinematograf a premietol milovníkom filmov dovedna päť snímok.

26. 07. 2016 12:00  |  Kultúra / Film
Ilustr. foto (mp)

Prázdninová ponuka v Dome umenia

17. ročník Organových dní v Piešťanoch, piešťanská filmová premiéra Odkaz vo fľaši, filmové predstavenia - Lucie: Príbeh jednej kapely, Teória tigra, Pat a Mat vo filme - to je v skratke prázdninová ponuka v Dome umenia.

30. 06. 2016 14:06  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
(filmeurope.eu)

Piešťany budú týždeň francúzske

V Dome umenia v Piešťanoch si prídu na svoje milovníci francúzskej kinematografie. Kúpeľné mesto sa stane jedným zo sedemnástich slovenských dejísk tretieho ročníka Týždňa francúzskeho filmu s podnázvom Creme de la creme. Návštevníci sa 10. až 16. marca môžu tešiť na prehliadku najnovších titulov, filmových návratov i detských snímok. Časť festivalu venovali tvorcovia herečke a speváčke Marion Cotillard.

09. 03. 2016 20:46  |  Kultúra / Film obsahuje video
Bella a Sebastián 2: DOBRODRUŽSTVO POKRAČUJE (Eric Travers, Zdroj: BONTONFILM.)

Bella a Sebastián 2 v Dome umenia

Chlapec Sebastián a jeho veľký horský pes Bella, ktorých milujú už štyri generácie, sa po dvoch rokoch vracajú na plátna kín s novým príbehom. Spolu s nimi sa vracajú aj hlavné postavy a tváre, dôležitú rolu znova zohrajú a v plnej kráse sa znova predstavia nádherné divoké svahy savojských Álp a pribudne aj jedno tajomstvo. „Bella a Sebastián 2: Dobrodružstvo pokračuje“ začína bláznivo odvážnym pokusom sánkovať sa bez snehu a od tej chvíle je jedným veľkým dobrodružstvom. Film nadväzuje na slávny román z pera Cécile Aubry, ešte slávnejší seriál a úspešné celovečerné spracovanie. Dom umenia vás pozýva na filmové predstavenie vo štvrtok 11. a v piatok 12. februára o 16,30 hod.

10. 02. 2016 19:26  |  Kultúra / Film obsahuje video

Ekotopfilm – Envirofilm navštívi Piešťany

Po vianočnej prestávke vyráža tím Ekotopfilmu – Envirofilmu opäť na turné po Slovensku a neobíde ani kúpeľné mesto Piešťany. V utorok 9. februára prinesie do Kina Fontána kvalitné dokumentárne filmy a pútavé besedy, vstup pre všetkých záujemcov je bezplatný.

04. 02. 2016 13:13  |  Rubriky / Aktuálne
Ilustr. foto (mp)

Januárová ponuka v Dome umenia

Január v Dome umenia bude predovšetkým patriť filmovým predstaveniam - premiére filmu Muzikál aneb Cesty ke štestí... , tragikomickému príbehu režiséra, ale aj akčnému filmu z dielne Stevena Spielberga a Zmiešanej štvorhre v podaní Radošinského naivného divadla.

02. 01. 2016 10:00  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
Ilustr. foto (mp)

Decembrová ponuka v Dome umenia

Záver roku v Dome umenia bude patriť vianočnému koncertu Slovenskej filharmónie a Speváckeho zboru Lúčnica so sólistami Simonou Šaturovou a Pavlom Remenárom a piešťanskej premiére Radošinského naivného divadla s hrou Zmiešaná štvorhra, ďalej slovenskému premiérovému vystúpeniu Habana Social Club Orquesta musica, komédii Vánoční KAMEŇÁK, filmom Otcovia a dcéry a Pri mori.

30. 11. 2015 10:38  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
Herci sa v kine Fontána predviedli na červenom koberci. (am)

Boys Wars odpremiérovali v Piešťanoch

Farebný svet módy a bizarností z prostredia predvádzacích mól si opäť našiel cestu na filmové plátno. V piešťanskom kine Fontána v utorok 17. novembra odpremiéroval svoj najnovší počin režisér Tomáš „Tominno“ Kelemen. Snímka nesie názov Boys Wars.

27. 11. 2015 11:00  |  Kultúra / Film
Film Farby piesku môžete v kine Fontána uvidieť už v stredu. (archív Cinematiku)

Príbeh lásky uprostred vojny

Ak sa chcete dozvedieť viac zo zákulisia moslimského sveta, obraz o dianí v Líbyi vám iste podá film ocenený Cenou primátora na tohtoročnom festivale Cinematik - Farby piesku režiséra Ladislava Kaboša. V piešťanskom kine Fontána ho premietnu už v stredu 25. novembra o 20. hodine.

25. 11. 2015 09:15  |  Kultúra / Film
Články 21 - 30 z 136
GARGO
Regal Burger

Anketa