Film

Ilustr. foto (mp)

Prázdninová ponuka v Dome umenia

17. ročník Organových dní v Piešťanoch, piešťanská filmová premiéra Odkaz vo fľaši, filmové predstavenia - Lucie: Príbeh jednej kapely, Teória tigra, Pat a Mat vo filme - to je v skratke prázdninová ponuka v Dome umenia.

30. 06. 2016 14:06  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
(filmeurope.eu)

Piešťany budú týždeň francúzske

V Dome umenia v Piešťanoch si prídu na svoje milovníci francúzskej kinematografie. Kúpeľné mesto sa stane jedným zo sedemnástich slovenských dejísk tretieho ročníka Týždňa francúzskeho filmu s podnázvom Creme de la creme. Návštevníci sa 10. až 16. marca môžu tešiť na prehliadku najnovších titulov, filmových návratov i detských snímok. Časť festivalu venovali tvorcovia herečke a speváčke Marion Cotillard.

09. 03. 2016 20:46  |  Kultúra / Film obsahuje video
Bella a Sebastián 2: DOBRODRUŽSTVO POKRAČUJE (Eric Travers, Zdroj: BONTONFILM.)

Bella a Sebastián 2 v Dome umenia

Chlapec Sebastián a jeho veľký horský pes Bella, ktorých milujú už štyri generácie, sa po dvoch rokoch vracajú na plátna kín s novým príbehom. Spolu s nimi sa vracajú aj hlavné postavy a tváre, dôležitú rolu znova zohrajú a v plnej kráse sa znova predstavia nádherné divoké svahy savojských Álp a pribudne aj jedno tajomstvo. „Bella a Sebastián 2: Dobrodružstvo pokračuje“ začína bláznivo odvážnym pokusom sánkovať sa bez snehu a od tej chvíle je jedným veľkým dobrodružstvom. Film nadväzuje na slávny román z pera Cécile Aubry, ešte slávnejší seriál a úspešné celovečerné spracovanie. Dom umenia vás pozýva na filmové predstavenie vo štvrtok 11. a v piatok 12. februára o 16,30 hod.

10. 02. 2016 19:26  |  Kultúra / Film obsahuje video

Ekotopfilm – Envirofilm navštívi Piešťany

Po vianočnej prestávke vyráža tím Ekotopfilmu – Envirofilmu opäť na turné po Slovensku a neobíde ani kúpeľné mesto Piešťany. V utorok 9. februára prinesie do Kina Fontána kvalitné dokumentárne filmy a pútavé besedy, vstup pre všetkých záujemcov je bezplatný.

04. 02. 2016 13:13  |  Rubriky / Aktuálne
Ilustr. foto (mp)

Januárová ponuka v Dome umenia

Január v Dome umenia bude predovšetkým patriť filmovým predstaveniam - premiére filmu Muzikál aneb Cesty ke štestí... , tragikomickému príbehu režiséra, ale aj akčnému filmu z dielne Stevena Spielberga a Zmiešanej štvorhre v podaní Radošinského naivného divadla.

02. 01. 2016 10:00  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
Ilustr. foto (mp)

Decembrová ponuka v Dome umenia

Záver roku v Dome umenia bude patriť vianočnému koncertu Slovenskej filharmónie a Speváckeho zboru Lúčnica so sólistami Simonou Šaturovou a Pavlom Remenárom a piešťanskej premiére Radošinského naivného divadla s hrou Zmiešaná štvorhra, ďalej slovenskému premiérovému vystúpeniu Habana Social Club Orquesta musica, komédii Vánoční KAMEŇÁK, filmom Otcovia a dcéry a Pri mori.

30. 11. 2015 10:38  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
Herci sa v kine Fontána predviedli na červenom koberci. (am)

Boys Wars odpremiérovali v Piešťanoch

Farebný svet módy a bizarností z prostredia predvádzacích mól si opäť našiel cestu na filmové plátno. V piešťanskom kine Fontána v utorok 17. novembra odpremiéroval svoj najnovší počin režisér Tomáš „Tominno“ Kelemen. Snímka nesie názov Boys Wars.

27. 11. 2015 11:00  |  Kultúra / Film
Film Farby piesku môžete v kine Fontána uvidieť už v stredu. (archív Cinematiku)

Príbeh lásky uprostred vojny

Ak sa chcete dozvedieť viac zo zákulisia moslimského sveta, obraz o dianí v Líbyi vám iste podá film ocenený Cenou primátora na tohtoročnom festivale Cinematik - Farby piesku režiséra Ladislava Kaboša. V piešťanskom kine Fontána ho premietnu už v stredu 25. novembra o 20. hodine.

25. 11. 2015 09:15  |  Kultúra / Film

Komédia Wilsonov už dnes v Dome umenia

Paródia, ktorá nadväzuje na úspešné československé komédie 70-tych rokov. Rozpráva príbeh o dobrodružnom pátraní po tajomnej beštii, vyčíňajúcej v uličkách Bratislavy po skončení prvej svetovej vojny, teda v období kedy sa naše hlavné mesto na chvíľku stalo Wilsonovom. Dom umenia Piešťany Vás pozýva vo štvrtok 19. novembra o 16.30 hod. do najväčšieho jednosálového kina na Slovensku na filmové predstavenie.

19. 11. 2015 08:30  |  Kultúra / Film obsahuje video

Komédia Wilsonov už zajtra v Dome umenia

Paródia, ktorá nadväzuje na úspešné československé komédie 70-tych rokov. Rozpráva príbeh o dobrodružnom pátraní po tajomnej beštii, vyčíňajúcej v uličkách Bratislavy po skončení prvej svetovej vojny, teda v období kedy sa naše hlavné mesto na chvíľku stalo Wilsonovom. Dom umenia Piešťany Vás pozýva vo štvrtok 19. novembra o 16.30 hod. do najväčšieho jednosálového kina na Slovensku na filmové predstavenie.

18. 11. 2015 08:30  |  Kultúra / Film obsahuje video
Články 21 - 30 z 134
Regal Burger

Anketa