Topfest

Akcie

First Slovak Slopestyle 2014 (Erik Ďuriš)

First Slovak Slopestyle v Kalnici

PIEŠŤANY/KALNICA -V Kalnici sa konal medzinárodný závod freestyle bicyklov slopestyle na trati s umelo vytvorenými prekážkami. Bol to naozaj jedinečný závod, ktorý Slovensko ešte nemalo možnost vidieť. Na novo vybudovanej a prvej slopestyle trati na Slovensku pre freestyle bicykle ponúkla na 300 metroch štartovaciu rampu a 7 umelých prekážok a skokov. Po celej jej dĺžke boli diváci svedkami množstva neľútostných súbojov o stupne víťazov. Atraktívny závod mal predstaviť tento šport širokej verejnosti a prísľub účasti európskej slopestyle špičky prilákať mladú generáciu.

22. 06. 2014 14:31  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Otvorenie Čachtického hradu. (Erik Ďuriš)

Čachtický hrad otvoril svoje brány

ČACHTICE/PIEŠŤANY - Čachtický hrad po dvoch rokoch, kedy na ňom prebiehala rekonštrukcia, otvoril svoje brány. Pre ľudí bol pripravený bohatý program. Okrem zrenovovaného hradu mohli návštevníci vidieť ukážku stredovekých zbraní a zbroje, šermiarske vystúpenie, vojenský výcvik, alebo vyskúšať si turnaj v lukostreľbe a mnoho iného. Okrem toho bola pripravená v obci aj degustácia vína či prehliadka podzemných chodieb Čachtíc.

22. 06. 2014 12:31  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Carat tuning party 2014 (Erik Ďuriš)

Vytunené autá znova na letisku

PIEŠŤANY- Na letisku sa znova po roku zišli nadšenci tuningu. Konal sa tam už 11. ročník akcie, s názvom Carat Tuning Párty. Šprinty, drifty, dobrú hudbu, veľa zábavy a kopu iných vecí ste si mohli užit na tejto akcii počas tohto víkendu.

22. 06. 2014 10:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Truck Aréna 2014 (Erik ďuriš)

Truck Aréna s krásnym počasím prilákala množstvo ľudí

PIEŠŤANY- Truck Aréna mala výborné počasie a tak aj tento rok prilákala mnoho návštevníkov. Počas dňa boli pripravé rôzne exhibície, súťaže a ani o hudobný program nebola núdza. Už teraz sa môžete tešiť na ďalší ročník Truck Arény.

08. 06. 2014 16:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Režisérka Táňa Tadlánková získala so svojím tímom 
najvyššie ocenenie odbornej poroty za rozprávku Popoluška.
 (vd)

Na galavečere Zázračného orieška ocenili aj Daniela Heviera

Na slávnostnom vyhodnotení ôsmeho ročníka festivalu Zázračný oriešok sa opäť objavili mená tvorcov z minulých ročníkov. V kategórii rozprávkových hier zvíťazil autorský tím rozprávky Leonardo, kocúr z ulice. V monologických rozprávkach si hlavnú cenu prevzali tvorcovia Popolušky. Galavečer sa konal vo štvrtok 22. mája vo veľkej sále Kursalonu v Piešťanoch.

28. 05. 2014 10:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Na koncerte zazneli aj dve nové skladby. (Erik Ďuriš)

Slniečko zahralo aj nové pesničky

PIEŠŤANY- Vrcholom nedeľného večera bolo takmer dvojhodinové vystúpenie Piešťanskej hudobnej legendy - skupiny Slniečka. Spevák Punťo zaspieval ich najväčšie hity, počas ktorých s ním spievalo a tancovalo celé námestie. Za búrlivého potlesku kapela zahrala aj dve úplne nové piesne, ktoré by sa mali objaviť aj na pripravovanom albume. Niekoľko tisícová účasť návštevníkov festivalu City Fest nasvedčuje tomu, že popularita tohto Piešťanského festivalu rastie, a už teraz sa môžeme tešiť na jeho ďalší ročník.

27. 05. 2014 09:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
City Fest prilákal na námestie tisíce ľudí. (Erik Ďuriš)

City Fest prilákal na námestie tisíce ľudí

PIEŠŤANY- Počas víkendu prebehol už druhý ročník City Festu. Prilákal na námestie tisíce ľudí, ktorí sa prišli dobre zabaviť. Najväčšie hviezdy víkendu boli Gladiátor a Desmod. Kapela Fuera Fondo svoj koncert z dôvodu choroby nakoniec neodohrala. Sobotná nočná búrka prekazila koncert aj Piešťanskej hudobnej legende Slniečko. Koncert sa však presunul na nedeľný večer, a tak si návštevníci festivalu mohli vychutnať aj tento koncert.

25. 05. 2014 21:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Jedna z podôb Afriky. (Whisky)

Cestovateľské kino po Maroku

Šesťtisíc kilometrov najazdil po Maroku cestovateľ a spevák kapely Slobodná Európa Whisky. Opäť sa rozhodol vytiahnuť na svetlo sveta svoje zážitky, fotografie zo svojich výprav a podeliť sa s nimi.

14. 05. 2014 14:30  |  Piešťany / Aktuálne
Soulmates (archív Soulmates)

Piatkový večer v Kursalone bude patriť česko-americkému triu

SoulMates (USA/CZ) - Libor Šmoldas, Brian Charette, Tomáš Hobzek predstavia v piatok 9. mája v Kursalone svoj nový album. Formácia Soulmates je spoločným projektom dvoch Čechov - gitaristu Libora Šmoldasa, bubeníka Tomáša Hobzeka a amerického organistu (hammond) Briana Charetta. Trio sa v apríli vydalo na česko – slovenské turné, aby predstavilo svoje nové CD.

08. 05. 2014 14:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Ilustračné foto.

Historický festival na hrade Červený Kameň

Hrad Červený Kameň sa po dlhých storočiach stane centrom rytierskeho zápolenia na koňoch. Rytieri z viacerých kútov Európy sa stretnú 17.-18. mája 2014 na veľkom hrade v Malých Karpatoch, aby si vydobyli slávu a uznanie vás všetkých.

03. 05. 2014 09:00  |  Piešťany / Aktuálne
Články 61 - 70 z 357
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa