Akcie

Tešiť sa môžete aj na miss bodypainting, ale hlavne na nádherné trucky. (ed)

Truck Aréna: Skvelé kapely, najkrajšie ťahače

Piešťany budú hostiť jubilejný pätnásty raz Truck Arénu. Víkend na krídlach zábavy môžete očakávať na Lodenici v dňoch 12.-13. júna. Truck Aréna je okrem množstva nablýskaných ťahačov a súťaží známa kvalitným hudobným programom.

19. 05. 2015 12:20  |  Kultúra / Akcie
1.máj v Krakovanoch (Erik Ďuriš)

Do Krakovian zavítali Lenin s Castrom

KRAKOVANY- 1. májový večer v kultúrnom dome v Krakovanoch patril oslavám sviatku práce. Nekonala sa tam len taká obyčajná tanečná zábava, ale poriadna retro párty. Spomínalo sa na časy dávno minulé. A tak sa po parkete preháňali súdružky a súdruhovia, prioneri, družstevníci a mnoho známych mien histórie.

02. 05. 2015 00:32  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Veľkonočná GET FUN Limit Party KRAKOVANY (Erik Ďuriš)

DJ Milan Lieskovský zabával ľudí v Krakovanoch

KRAKOVANY- K Veľkej noci patrí neodmysliteľne aj veľa zábavy. Tú ste mohli zažiť už tradične v Krakovanoch. Konala sa tam parádna Veľkonočná GET FUN Limit Party. Headliner bol Milan Lieskovský a jeho Fun Radio pres. Get FUN. Ďalej sa už o zábavu starali tradične DJ Minoxi, DJ Gago a DJ Sany a to je vždy záruka vynikajúcej párty.

06. 04. 2015 09:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Ilustr. foto (mp)

Aprílová ponuka Domu umenia

Apríl v Dome umenia bude patriť divadlnému predstaveniu Láááska v réžii Michala Spišáka, Diabolským husliam J. Berkyho Mrenicu j.r., Radošinskému naivnému divadlu, koncertu Vojěcha Dyka, vynikajúcej bluesrockerke Beth Hart v programe Bang Bang Boom Boom TOUR a kvalitným filmovým predstaveniam.

01. 04. 2015 13:30  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
Hodina Zeme 2015 (Erik Ďuriš)

Kolonádový most sa na hodinu ponoril do tmy

Aj tento rok Hotelová akadémia Ľ. Wintera a piešťanská radnica podporili myšlienku úspory elektrickej energie. Kolonádový most sa v sobotu 28. marca ponoril na jednu hodinu do tmy. Počas Hodiny zeme most osvetľovali len horiace fakle a sviečky.

29. 03. 2015 12:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
VÍTANIE JARI A OSLAVA ABSTINENCIE 2015. (Erik Ďuriš)

Už 10 rokov sa vo Vrbovom abstinuje

VRBOVÉ - Vo Vrbovom sa konal už 10. ročník festivalu s názvom Vítanie jari a oslava abstinencie. Počas večera vystúpili kapely Karpatské Chrbáty, Free Varlata Angel, Chiki liki tu-a a Slniečko. Po koncerte skupiny Chiki liki tu-a prišiel na rad krst ich nového CD. Krstným otcom bol už tradične Braňo Jobus. Nové CD pokrstili veľmi netradične, a to upálením Moreny, a zároveň tak privítali jar. Kapela Slniečko predstavila počas koncertu nové pesničky z pripravovaného albumu. Pesnička Zbohom alkohol bola priam ako šitá na tento festival a zaspieval si ju spolu so Slniečkom aj Braňo Jobus.

22. 03. 2015 13:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Pozvánka.

Horami Kirgizstanu na padákovom klzáku

Premietania a rozprávania Jiřího Fetku o dobrodružných potulkách s padákom v pohorí Ťan-Šan „Horami Kirgizstanu na padákovom klzáku“ sa môžete zúčastniť v stredu 11. marca o 17.30 h v Piešťanskom informačnom centre na Pribinovej ulici.

10. 03. 2015 15:26  |  Kultúra / Akcie
Pochovanie basy vo Vrbovom. (Erik Ďuriš)

Vo Vrbovom prosili basu aby ich ochraňovala pred predraženým CT-čkom

VRBOVÉ- Prechodné obdobie medzi zimou a jarou tvoria fašiangy. Označuje sa nimi celé obdobie od Troch kráľov do Popolcovej stredy, ktorou sa začína pôst pred Veľkou nocou. Koniec fašiangov symbolizuje pochovávanie basy. Aj vo Vrbovom ju pochovali, no trochu netradične o niečo skôr, už v piatok 13. februára.Počas pochovávania basy, okrem iného, prosili basu o ochranu pred predraženým piešťanským CT-čkom. Pozrite si video.

15. 02. 2015 20:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Karneval v Bašovciach 2015 (Erik Ďuriš)

Kultúrny dom v Bašovciach sa zmenil na krajinu Mačičkovo

BAŠOVCE- V sobotu sa v kultúrnom dome v Bašovciach konal karneval pre deti i dospelých. V krásne, originálne, fašiangovo vyzdobenom kultúrnom dome zmenenom na krajinu Mačičkovo, sa zišli rôzne masky z ríše zvieracej i rozprávkovej ( v  prevahe boli detské masky, ale nedali sa zahanbiť ani dospeláci) a všetci ktorí sa chceli zabaviť. Mnohí využili i možnosť maľovania na tvár. Zábava bola výborná.

25. 01. 2015 15:32  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Xindl X (Erik Ďuriš)

Xindl X live

Český populárny spevák Xindl X odohral v Kursalone svoj preložený koncert. Ten sa mal konať koncom novembra, ale keďže spevák ochorel, jeho vystúpenie bolo preložené na štvrtok 8. januára. Na koncert si Xindl X pozval aj slovenskú speváčku Mirku Miškechovú, ktorá si so spevákom zaspievala aj spoločnú pesničku. Počas večera Xindl X so svojím gitaristom Lukášom Bundilom odohrali najznámejšie hity ako Anděl, Chemie, Zlato, Štědrý večer nastal, či pesničky z najnovšieho albumu Čecháček made.

14. 01. 2015 18:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Články 61 - 70 z 384
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa