Topfest

Akcie

Koncert skupiny Kabát v Piešťanoch (Erik Ďuriš)

Kabát zaplnil piešťanské letisko

PIEŠŤANY- Skupina Kabát odohrala v nedeľu večer na piešťanskom letisku svoj dlho očakávaný koncert. Takmer dvojhodinová show prilákala tisíce fanúšikov tejto českej hard-rockovej kapely. Celý večer zahájili predskokani Fuera Fondo, Doga a Konflikt. Krátko po 21:00 hodine už nabehli na pódium Kabáti a rozbehli koncert novou skladbou s názvom Bang. Počas večera zazneli staré známe hity, ako aj nové pesničky z aktuálneho albumu.

01. 06. 2015 01:35  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Desmod odohrá koncert v sobotnom večernom programe o 22. hodine.
Česká skupina Kabát zaspieva najväčšie hity svojej 25-ročnej existencie.
 (archív skupiny Desmod)

15. výročie Truck Arény prinesie návštevníkom i skupinu Desmod

Ako už organizátori podujatia Truck Aréna avizovali, na 15. výročie „piešťanského festivalu veľkých áut“, ktorý sa uskutoční v dňoch 12.-13. júna, prinesú návštevníkom bohatý program.

29. 05. 2015 16:00  |  Kultúra / Hudba
Stretnuti v piešťanskom Ganesha Clube. (Alexandra Mathiasová)

Cestovatelia: V Nepále žijú nesmierne dobrí ľudia

Už pred sériou ničivých zemetrasení v juhoázijskom štáte Nepál sa organizátori druhého ročníka cestovateľského festivalu rozhodli, že bude venovaný práve tejto oblasti. V nedeľu 17. mája sa v piešťanskom Ganesha Clube stretli cestovatelia i priaznivci vysokohorskej krajiny a nepálsky život si spoločne ilustrovali tu, v srdci Európy.

21. 05. 2015 15:00  |  Kultúra / Akcie
Tešiť sa môžete aj na miss bodypainting, ale hlavne na nádherné trucky. (ed)

Truck Aréna: Skvelé kapely, najkrajšie ťahače

Piešťany budú hostiť jubilejný pätnásty raz Truck Arénu. Víkend na krídlach zábavy môžete očakávať na Lodenici v dňoch 12.-13. júna. Truck Aréna je okrem množstva nablýskaných ťahačov a súťaží známa kvalitným hudobným programom.

19. 05. 2015 12:20  |  Kultúra / Akcie
1.máj v Krakovanoch (Erik Ďuriš)

Do Krakovian zavítali Lenin s Castrom

KRAKOVANY- 1. májový večer v kultúrnom dome v Krakovanoch patril oslavám sviatku práce. Nekonala sa tam len taká obyčajná tanečná zábava, ale poriadna retro párty. Spomínalo sa na časy dávno minulé. A tak sa po parkete preháňali súdružky a súdruhovia, prioneri, družstevníci a mnoho známych mien histórie.

02. 05. 2015 00:32  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Veľkonočná GET FUN Limit Party KRAKOVANY (Erik Ďuriš)

DJ Milan Lieskovský zabával ľudí v Krakovanoch

KRAKOVANY- K Veľkej noci patrí neodmysliteľne aj veľa zábavy. Tú ste mohli zažiť už tradične v Krakovanoch. Konala sa tam parádna Veľkonočná GET FUN Limit Party. Headliner bol Milan Lieskovský a jeho Fun Radio pres. Get FUN. Ďalej sa už o zábavu starali tradične DJ Minoxi, DJ Gago a DJ Sany a to je vždy záruka vynikajúcej párty.

06. 04. 2015 09:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Ilustr. foto (mp)

Aprílová ponuka Domu umenia

Apríl v Dome umenia bude patriť divadlnému predstaveniu Láááska v réžii Michala Spišáka, Diabolským husliam J. Berkyho Mrenicu j.r., Radošinskému naivnému divadlu, koncertu Vojěcha Dyka, vynikajúcej bluesrockerke Beth Hart v programe Bang Bang Boom Boom TOUR a kvalitným filmovým predstaveniam.

01. 04. 2015 13:30  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
Hodina Zeme 2015 (Erik Ďuriš)

Kolonádový most sa na hodinu ponoril do tmy

Aj tento rok Hotelová akadémia Ľ. Wintera a piešťanská radnica podporili myšlienku úspory elektrickej energie. Kolonádový most sa v sobotu 28. marca ponoril na jednu hodinu do tmy. Počas Hodiny zeme most osvetľovali len horiace fakle a sviečky.

29. 03. 2015 12:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
VÍTANIE JARI A OSLAVA ABSTINENCIE 2015. (Erik Ďuriš)

Už 10 rokov sa vo Vrbovom abstinuje

VRBOVÉ - Vo Vrbovom sa konal už 10. ročník festivalu s názvom Vítanie jari a oslava abstinencie. Počas večera vystúpili kapely Karpatské Chrbáty, Free Varlata Angel, Chiki liki tu-a a Slniečko. Po koncerte skupiny Chiki liki tu-a prišiel na rad krst ich nového CD. Krstným otcom bol už tradične Braňo Jobus. Nové CD pokrstili veľmi netradične, a to upálením Moreny, a zároveň tak privítali jar. Kapela Slniečko predstavila počas koncertu nové pesničky z pripravovaného albumu. Pesnička Zbohom alkohol bola priam ako šitá na tento festival a zaspieval si ju spolu so Slniečkom aj Braňo Jobus.

22. 03. 2015 13:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Pozvánka.

Horami Kirgizstanu na padákovom klzáku

Premietania a rozprávania Jiřího Fetku o dobrodružných potulkách s padákom v pohorí Ťan-Šan „Horami Kirgizstanu na padákovom klzáku“ sa môžete zúčastniť v stredu 11. marca o 17.30 h v Piešťanskom informačnom centre na Pribinovej ulici.

10. 03. 2015 15:26  |  Kultúra / Akcie
Články 31 - 40 z 357
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa