Akcie

Krv darovali aj obecní hasiči na čele so svojím šéfom Martinom Piškulom. (ep)

Pobedimskú dvadsiatku oslávili aj cezpoľní darcovia

Pobedim patrí k menším obciam, a predsa sa v nej podarilo niečo, čo si zaslúži uznanie. Dobrovoľné darcovstvo krvi v obci oslávilo v tomto roku 20. výročie.

25. 03. 2018 17:00  |  Kultúra / Akcie
E. Tekelyová pôsobí krásne, pestovane, je milá a originálna. (vd)

Vek je len číslo, tvrdí Emma Tekelyová

Úspešná autorka kníh Emma Tekelyová opäť zavítala do piešťanskej knižnice, aby sa stretla so svojimi priaznivcami. Spoločne oslávili dvadsaťročné jubileum od vydania jej prvej knižky.

21. 03. 2018 16:00  |  Kultúra / Akcie
Jarmila Hluchová maľovala na vajíčka s roztopenými voskovkami. (dan)

Príprava na veľkonočné sviatky vrcholí

Priestory expozície Balneologického múzea Imricha Wintera v Piešťanoch sa vo štvrtok zmenili na malú veľkonočnú dielňu. Malí a aj veľkí sa mohli prísť inšpirovať pri výrobe maľovaných vajíčok či ozdôb na Veľkú noc.

21. 03. 2018 15:00  |  Kultúra / Akcie
Peter Cmorik zahral na koncerte svoje piesne a aj známe rockové covery.  (dan)

Cmorik v Piešťanoch tajne a akusticky

V piatok večer vystupoval v centre Piešťan spevák Peter Cmorik. Jeho akustický koncert však pôsobil takmer až tajne, keďže žiadna reklama na pripravovanú akciu sa nekonala.

15. 03. 2018 17:00  |  Kultúra / Akcie
Piesne v podaní muzikantov zo Slovak Tanga potešili mladšie i staršie ročníky. (Marek Pažín)

Ženy oslavovali v rytme slovenského tanga a swingu

Všeobecne obľúbený sviatok MDŽ sa už tradične ani v Piešťanoch neobišiel bez sprievodných akcií. Mesto v spolupráci s mestským kultúrnym strediskom dva dni pred sviatkom zorganizovalo v kine Fontána koncert na počesť žien.

14. 03. 2018 17:00  |  Kultúra / Akcie
ilustračné foto (apt)

Veľká noc v múzeu

Balneologické múzeum Imricha Wintera v Piešťanoch vás vo štvrtok 15. marca pozýva do hlavnej expozície múzea, kde od 15. hodiny môžete sledovať ukážky pletenia korbáčov, zdobenia kraslíc či prípravy veľkonočnej výzdoby.

14. 03. 2018 15:00  |  Kultúra / Akcie
Na zhromaždení na Námestí slobody sa zišli všetky generácie. Ďalšie zhromaždenie bude v piatok 23. marca o 17.00 h. (am)

Spoločne sme si uctili pamiatku Jána a Martiny

O brutálnej vražde novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej už v médiách odznelo mnoho, téme sme sa venovali i my v Piešťanskom týždni, a to v minulom i predminulom čísle.

13. 03. 2018 18:00  |  Kultúra / Akcie
Útok pôvabu a nežnosti v podobe mladých neviest odetých v rozprávkovo krásnych šatách z piešťanského salónu Lenna. (vd)

Veľké svadby sú opäť v móde

Každá žena túži po svadbe snov so sympatickým, zamilovaným, nie celkom finančne či duchom chudobným ženíchom. V deň D chce vyzerať pôvabne, žiadane i milo. Jednoducho dokonalo.

11. 03. 2018 14:00  |  Kultúra / Výstavy
Výletníci obdivovali nielen krásy orchideí, ale aj historické pamiatky Viedne. (jm)

Dubovianski záhradkári obdivovali orchidey vo Viedni

Pomaly sa blíži jar a netrpezliví dubovianski záhradkári sa nevedia dočkať, keď vo svojich záhradkách začnú vykonávať prvé jarné práce. Čakanie na toto obdobie si skrátili výletom do Viedne, ich cieľom bola výstava orchideí.

10. 03. 2018 11:00  |  Kultúra / Akcie
(autor: archív PunkStream)

Ulovte svoje mesto!

Piešťanskému občianskemu združeniu Punkstream sa podarilo preniknúť do celého Slovenska. Po úspešných podujatiach Scavenger Hunt a Treasure Hunt, keď sa mnohí aktívni obyvatelia v kúpeľnom meste zapojili do súťaží a plnili najrôznejšie úlohy, teraz združenie akciu organizuje celoplošne. Hra Lovci miest 2018 sa, samozrejme, uskutoční aj v Piešťanoch, pričom registrácia sa spúšťa už v stredu 1. marca.

04. 03. 2018 17:00  |  Kultúra / Akcie
Články 11 - 20 z 456
GARGO
Regal Burger

Anketa