GEFCO

Zdravie

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového   (Viera Dusíková)

Bylinkárka radí: Čaj proti urieknutiu

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si môžete pripraviť čaj proti urieknutiu.

26. 05. 2012 08:00  |  Galéria / Zdravie

Fyzioterapeutka radí: Na dnu pomáha aj kúpeľ

Dna je metabolická porucha, ktorú spôsobuje porucha medzi tvorbou a vylučovaním kyseliny močovej z organizmu. Hoci na vznik choroby má najčastejšie vplyv dedičný faktor, toto ochorenie môže zhoršiť zlá životospráva a tiež vysoká konzumácia mäsa, alkoholu, kávy a strukovín.

12. 05. 2012 09:00  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového   (Viera Dusíková)

Bylinkárka radí: Čaj na plodnosť žien s nadváhou

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si ženy s nadváhou môžu pripraviť čaj podporujúci ich plodnosť.

05. 05. 2012 08:00  |  Galéria / Zdravie

Fyzioterapeutka radí: Vodný kúpeľ osoží zdraviu

V kúpeľných zariadeniach sa používajú rôzne spôsoby hydroterapeutickej liečby. Líšia sa spôsobom aplikácie, použitím prísad a teplotou vody. Pôsobenie vody stimuluje kožu a vyvoláva intenzívnu reakciu celého organizmu.

21. 04. 2012 07:30  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového vás prevedie svetom  byliniek. Foto: Viera Dusíková

Bylinkárka radí: Čaj proti arytmii srdca

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si môžete pripraviť čaj proti arytmii srdca.

14. 04. 2012 07:00  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového vás prevedie svetom  byliniek. Foto: Viera Dusíková

Bylinkárka radí: Čaj proti žltačke

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si môžete pripraviť čaj proti žltačke.

31. 03. 2012 07:00  |  Galéria / Zdravie

Fyzioterapeutka radí: Uhličitý kúpeľ

Uhličitý kúpeľ prospieva cievnemu systému. Pôsobí sedatívne a upokojujúco. Tíši bolesť a zápalový proces. Taktiež znižuje krvný tlak, pulzové frekvencie a uľahčuje prácu srdca. Oxid uhličitý podporuje činnosť dychového centra v mozgu.

24. 03. 2012 07:30  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového vás prevedie svetom  byliniek. Foto: Viera Dusíková

Bylinkárka radí: Čaj na podporu chuti do jedla

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si môžete pripraviť čaj podporujúci chuť do jedla.

17. 03. 2012 07:00  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového vás prevedie svetom  byliniek. Foto: Viera Dusíková

Bylinkárka radí: Čaj na črevné parazity

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí ako pripraviť čaj na črevné parazity.

03. 03. 2012 08:00  |  Galéria / Zdravie

Rady na dobrý spánok

Rytmus striedania dňa a noci má vplyv na ľudský organizmus. Všetci sme podriadení životnému rytmu biologických hodín. Aby náš spánok mal naozaj zdravý účinok, fyzioterapeutka Alena Kopáčová vám ponúka zopár rád, ako si ho vylepšiť.

25. 02. 2012 08:00  |  Galéria / Zdravie
Články 51 - 60 z 186
GARGO
Regal Burger

Anketa