Zdravie

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového   (Viera Dusíková)

Bylinkárka radí: Čaj pri ochorení pažeráka

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si môžete pripraviť čaj pomáhajúci liečbe pri ochorení pažeráka.

02. 06. 2012 07:00  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového   (Viera Dusíková)

Bylinkárka radí: Čaj proti urieknutiu

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si môžete pripraviť čaj proti urieknutiu.

26. 05. 2012 08:00  |  Galéria / Zdravie

Fyzioterapeutka radí: Na dnu pomáha aj kúpeľ

Dna je metabolická porucha, ktorú spôsobuje porucha medzi tvorbou a vylučovaním kyseliny močovej z organizmu. Hoci na vznik choroby má najčastejšie vplyv dedičný faktor, toto ochorenie môže zhoršiť zlá životospráva a tiež vysoká konzumácia mäsa, alkoholu, kávy a strukovín.

12. 05. 2012 09:00  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového   (Viera Dusíková)

Bylinkárka radí: Čaj na plodnosť žien s nadváhou

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si ženy s nadváhou môžu pripraviť čaj podporujúci ich plodnosť.

05. 05. 2012 08:00  |  Galéria / Zdravie

Fyzioterapeutka radí: Vodný kúpeľ osoží zdraviu

V kúpeľných zariadeniach sa používajú rôzne spôsoby hydroterapeutickej liečby. Líšia sa spôsobom aplikácie, použitím prísad a teplotou vody. Pôsobenie vody stimuluje kožu a vyvoláva intenzívnu reakciu celého organizmu.

21. 04. 2012 07:30  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového vás prevedie svetom  byliniek. Foto: Viera Dusíková

Bylinkárka radí: Čaj proti arytmii srdca

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si môžete pripraviť čaj proti arytmii srdca.

14. 04. 2012 07:00  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového vás prevedie svetom  byliniek. Foto: Viera Dusíková

Bylinkárka radí: Čaj proti žltačke

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si môžete pripraviť čaj proti žltačke.

31. 03. 2012 07:00  |  Galéria / Zdravie

Fyzioterapeutka radí: Uhličitý kúpeľ

Uhličitý kúpeľ prospieva cievnemu systému. Pôsobí sedatívne a upokojujúco. Tíši bolesť a zápalový proces. Taktiež znižuje krvný tlak, pulzové frekvencie a uľahčuje prácu srdca. Oxid uhličitý podporuje činnosť dychového centra v mozgu.

24. 03. 2012 07:30  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového vás prevedie svetom  byliniek. Foto: Viera Dusíková

Bylinkárka radí: Čaj na podporu chuti do jedla

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si môžete pripraviť čaj podporujúci chuť do jedla.

17. 03. 2012 07:00  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového vás prevedie svetom  byliniek. Foto: Viera Dusíková

Bylinkárka radí: Čaj na črevné parazity

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí ako pripraviť čaj na črevné parazity.

03. 03. 2012 08:00  |  Galéria / Zdravie
Články 51 - 60 z 187
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa