Rady spotrebiteľom

Tomáš Stríženec: Len so správnym náradím je záhradkárstvo koníček

Vždy, keď sa povie jar, na jazyk sa úplne prirodzene tlačí prívlastok rozkvitnutá. Pre väčšinu ľudí je to milá samozrejmosť, no pre záhradkárov to znamená množstvo práce, ktoré treba na jar spraviť. A napriek tomu, že prvý jarný deň už máme dávno úspešne za sebou, stále sa na nás čitatelia obracajú s prosbou o rady a tipy v oblasti jarnej údržby záhrady. Preto sme sa spojili s Tomášom Strížencom, vedúcim predajne priemyselného tovaru zo spoločnosti DOMOSS a požiadali sme ho o krátky rozhovor.

06. 05. 2011 06:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

M. Vrábel: Kvalitná zostava TV+SAT vás presvedčí, že ste priamo na štadióne

Ak by sme hľadali výraz, ktorý sa na Slovensku v posledných dňoch skloňuje absolútne najčastejšie, suverénnym víťazom by sa stalo slovo hokej. Niet sa čomu čudovať. Už len pár dní nás delí od majstrovstiev sveta v športe, ktorým sa Slovensko preslávilo.

22. 04. 2011 06:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Interiérová dizajnérka Jarmila Kopáčiková: Navrhujeme kvalitné luxusné i cenovo dostupné riešenia

Aké špecifiká majú piešťanské kúpeľne? Ako sa pozná spokojný zákazník? Čo je najťažšie pri navrhovaní kúpeľní?

08. 04. 2011 09:10  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Interiérový dizajnér Marián Buček: Spraviť kvalitnú prácu možno i pri nižších nákladoch

Je možné pri navrhovaní kvalitnej kuchyne uspokojiť najvyššie nároky a zároveň ponúknuť i dostupné riešenie? Čo je najťažšie na navrhovaní kuchyne? Ako sa zmenili za posledných osem rokov nároky klientov?

01. 04. 2011 06:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Pavol Gabriš: Najlacnejšia energia je tá ušetrená

PIEŠŤANY - Spotrebiteľské správanie na Slovensku sa za posledné roky výrazne zmenilo. Stále viac zákazníkov sa pri kúpe domáceho spotrebiča prestáva orientovať len na cenu a najmä pri vstavaných spotrebičoch začína brať do úvahy i veľké množstvo ďalších aspektov.

18. 03. 2011 09:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

DOMOSS tento rok oslavuje dvadsiate výročie!

„Ešte dnes sa ma Piešťanci zvyknú pýtať: Nestál tu kedysi taký malý domček? Áno, stál, pred rokmi, odpovedám, ale dnes tu už stojí spoločnosť, pôsobiaca na celom Slovensku. Stojí na rovnakých základoch, na akých bol postavený ten malý domček. Priznám sa, že táto otázka ma vždy pohladí na duši. Pretože mi pripomenie staré dobré časy, ale i to, kto sme a čo je najpodstatnejšie, kde sme vždy boli a vždy budeme doma. V Piešťanoch,“ hovorí jeden zo zakladateľov a spolumajiteľov spoločnosti Domoss, Ing. Miroslav Hrdina.

26. 02. 2010 15:29  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (35): PORAZTE NEKONEČNÚ ZIMU!

Kedysi bývali dlhé zimy s kopami snehu a zamrznutými cestami úplne bežné. Čoraz častejšie však zo všetkých strán počúvame reči o globálnom otepľovaní, no keď sa pozrieme z okna, prax je iná. Okrem toho, že zima trápi cestárov aj vodičov, dáva poriadne zabrať aj našim peňaženkám. Dlhé vykurovacie obdobie a tuhé mrazy sa prejavia aj v platbách za plyn. Dá sa však tomu nejakým spôsobom vyhnúť?

16. 02. 2010 15:27  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (34): OLYMPIÁDA NA NOVOM TELEVÍZORE

A je to tu. Už o pár dní si prídu na svoje všetci športoví nadšenci a fanúšikovia povzbudzovania pred televíznou obrazovkou. Zimné olympijské hry sú pre veľkú časť populácie malým sviatkom. Aby ste si ju vychutnali tak, ako sa patrí, nemusíte práve zháňať letenku do Vancouveru. Stačí vám kvalitný televízor, potom už len pevné nervy pri prípadných neúspechoch vašich favoritov.

09. 02. 2010 15:26  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (33): ÚTULNÉ TEPLO Z PRÍRODY

Od klasickej tuhej zimy s desiatkami stupňov pod nulou sme si už odvykli. Teraz, keď sa ukázala v plnej kráse, hľadáme najefektívnejšie spôsoby, ako vyhriať svoje domovy a nezruinovať pri tom rodinný rozpočet. Mnoho domácností sa vracia k tradičným overeným spôsobom – vykurovaním drevom či inými tuhými palivami. Je to skutočne výhodné alebo ide len módny rozmar?

02. 02. 2010 08:18  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (32): SPOĽAHNITE SA NA KLASIKU

Rozumná cena, široká ponuka, kvalita, spoľahlivosť, výdrž, technické parametre podľa vašich predstáv. Presne tieto vlastnosti by mal spĺňať počítač, na ktorý sa chcete spoliehať pri práci a pri ktorom chcete relaxovať počas surfovania na internete či hraní hier. Výpredaje sú ešte stále aktuálne, tak prečo to nevyužiť a nepriniesť si domov nového pomocníka vo fantastickej cene?

26. 01. 2010 08:15  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 51 - 60 z 102
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa