Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (16): ÚTULNÉ TEPLO DOMOVA

Nič nezútulní domácnosť tak, ako sálavé teplo a zvuk praskajúceho ohňa. Obe tieto príjemné záležitosti so sebou prinesie inštalácia krbovej vložky či krbových kachlí. S príchodom chladnejších jesenných večerov určite oceníte možnosť pohodlne regulovať teplotu vo vašom dome či byte.

29. 09. 2009 08:32  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (15): VYKUROVACIE VARIÁCIE

Leto ešte nemalo posledné slovo. V takomto krásnom počasí je ťažké predstaviť si, že o pár týždňov už možno budeme musieť teplo domova docieliť iba vykurovaním. Aby ste nezostali prekvapení prvými mrazmi, premyslite si spôsob kúrenia vo vašom obydlí už teraz.

22. 09. 2009 08:27  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (14): NASPÄŤ V ŠKOLE

Školská rutina sa už postupne zabývala v detských izbách. Na prázdninové aktivity si školáci budú musieť desať mesiacov počkať, no potešiť ich môžete hneď. Kvalitná počítačová zostava či notebook ani zďaleka nie je len objektom zábavy či zabíjania nudy.

15. 09. 2009 16:43  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (13): NESTRÁCAJTE ČAS

Možností, ako si spríjemniť starostlivosť o domácnosť, neustále pribúda. Nájsť v kuchyni napríklad umývačku riadu nie je nič nezvyčajné. Šetrí čas, energiu a aj vaše ruky. Podobným domácim pomocníkom, ktorý si už našiel cestu do mnohých moderných obydlí, je sušička bielizne. Pohodlie, ktoré prináša jej používanie, si určite zamilujete.

08. 09. 2009 16:41  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (12): ZÍSKAJTE VIAC

K vareniu nepatria kompromisy. Či už je pre vás čas strávený pri sporáku totožný s mučením, alebo si prípravu pokrmov skutočne vychutnávate, bez kvalitného riadu sa nezaobídete.

31. 08. 2009 15:38  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (11): JESENNÁ ZÁHRADA

S horúcim letným počasím, aké prevláda počas ostatných dní, sa dá len ťažko predstaviť, že dovolenkové obdobie je už takmer za nami. Blížiaci sa september nám pripomínajú iba skracujúce sa dni, chladnejšie večery a záhrady plné ovocia a zeleniny.

28. 08. 2009 11:51  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (10): POTEŠENIE Z VARENIA

Sú maličkosti, bez ktorých si bežný každodenný život nevieme predstaviť. Začínate deň šálkou horúcej kávy? Či nevyjdete z domu bez výdatných raňajok? Na nasledujúcej strane sme si posvietili na novinky z oblasti drobných spotrebičov, vďaka ktorým je kuchynský svet pestrejší a chutnejší. A vďaka ktorým vaše rituály získajú nový rozmer.

18. 08. 2009 16:25  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (9) POTEŠENIE ZMYSLOV

Neustály stres, hektickosť a uponáhľanosť každodenného života nás nútia vyhľadávať chvíle, kde môžeme byť iba sami so sebou. Jediné miesto, kde sú naše súkromné sféry nepreniknuteľné, kde môžeme zostať osamotení len s vlastnými myšlienkami a odbremeniť sa od starostí je kúpeľňa.

11. 08. 2009 13:49  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (8): PERTE ROZUMNE

Naše prastaré mamy by nám určite závideli. Starostlivosť o domácnosť je dnes v mnohých ohľadoch omnoho jednoduchšia ako pred niekoľkými desaťročiami. O špinavé riady sa postará umývačka, piecť v teplovzdušnej rúre je radosť, príjemnú teplotu v interiéri zabezpečí klimatizácia a s odsávačom pár bude vzduch v kuchyni nasýtený len príjemnou vôňou.

04. 08. 2009 07:50  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (6): MULTIMEDIÁLNE LETO

Teploty v týchto dňoch nútia ľudí tráviť viac času pri vode či naopak v tieni našich obydlí. Ak sa pohodlia domova nechcete ani za nič vzdať a program v televízii vás už nebaví, uchýľte sa k inému monitoru - počítačovému.

21. 07. 2009 00:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 51 - 60 z 77
Gargo - Krbové a interiér štúdio
Lekáreň Regia

Anketa