Rady spotrebiteľom

Ilustračná fotografia

Zariaďujeme kúpeľňu: Ako začať?

Kúpeľňa je miestom, kde môžeme byť bez výhrad sami sebou. Necháva priestor našej intimite, načerpávame v nej energiu pri rannej sprche a relaxujeme po namáhavom dni. Chystáte sa zariaďovať si novú alebo rekonštruovať tú starú? Na čo netreba zabúdať?

18. 05. 2012 08:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Majstrovské zážitky za skvelé ceny

Konečne sme sa dočkali! Nezáleží na tom, či ste ortodoxný športový nadšenec alebo len príležitostný fanúšik nášho tímu, na kvalitný hokejový zážitok si určite potrpíte rovnako. Aj keď len doma pred telkou. Výkon našich chlapcov ovplyvniť nedokážeme, no dokonalý obraz si môžete vychutnať už za pár stoviek v pohodlí svojej obývačky.

11. 05. 2012 07:30  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Ste pripravení na relax v záhrade? Sezóna sa blíži!

Bláznivý apríl to poriadne rozbalil. Aj keď je podľa kalendára už dávno jar, pohľad z okna nám každý deň ponúka iné ročné obdobie. Príjemné teploty lákajúce na posedenie pod holým nebom tu však môžu byť skôr, ako sa nazdáme. Nezabudnite sa na ne adekvátne pripraviť.

20. 04. 2012 07:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Explózia jarnej sviežosti v DOMOSS-e

Opäť je tu jar! V celej svojej kráse a už aj oficiálne podľa kalendára. Doprajte svojej domácnosti jarnú očistu. Pripravili sme pre vás skvelú ponuku spotrebičov za fantastické akciové ceny, ktoré osviežia vašu domácnosť a pomôžu vám s prípravami na Veľkú noc.

30. 03. 2012 08:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Dokonalá záhrada: Bez spoľahlivej techniky to nejde

Dočkali sme sa! Po nekonečne dlhej zime, kopách snehu, drsných mrazoch a otravnej čľapkanici pomaly, ale isto prichádza jar. Do záhrad sa už pomaly derie v podobe rozkvitnutých snežienok či sviežich stebielok trávy. Aby ste sa za ten váš kus zelene nemuseli hanbiť, potrebuje pravidelnú starostlivosť. A tú nezabezpečíte bez spoľahlivej techniky a náradia.

09. 03. 2012 07:30  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Urobte z varenia príjemný zážitok

O pár týždňov je tu jar a s ňou často prichádza chuť meniť, prestavovať a priniesť do svojej domácnosti závan novej sviežosti. V tomto čísle sme sa zamerali na najvyťaženejších kuchynských pomocníkov – na nové trendy vo svete vstavaných varných dosiek a rúr na pečenie.

17. 02. 2012 07:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Doprajte si pôžitok zo saunovania v pohodlí domova

Predstavte si, že prídete domov vyčerpaný po náročnom dni v práci, deti chcú pomôcť s domácimi úlohami a váš byt vyzerá ako po bombardovaní. To posledné, na čo máte večer chuť, je vystrčiť päty z domu. Vaše telo si jednoducho žiada poriadny relax. Dožičte mu ho kedykoľvek v podobe domáceho saunovania v infrasaune.

27. 01. 2012 07:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Ako sa správne dohovoriť s vlasmi o ich zdraví a kráse

Dizajn a s ním spojená elegancia hrajú kľúčovú rolu pri nákupoch. Kúpa fénu či žehličky na vlasy nie je výnimkou. Atraktívny tvar, prípadne farebné prevedenie sú len polovicou správnej odpovede. Najdôležitejšími prvkami sú funkcie a najdôležitejším parametrom výkon. Ako teda vyberať? Nechajme si poradiť od Michaely Pánikovej, odbornej predajkyne spoločnosti DOMOSS TECHNIKA.

09. 09. 2011 07:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračné foto

Podomoví predajcovia elektriny idú často za hranicu únosnosti

Slovenské obce a mestské časti sú už mesiace vystavené ofenzíve podomových predajcov alternatívnych dodávateľov elektriny. V snahe o uzatvorenie novej zmluvy na dodávku elektriny používajú títo predajcovia spôsoby a praktiky, ktoré u zákazníkov vyvolávajú obavy o finančnú a osobnú bezpečnosť. Podnety od zákazníkov, prevažne starších občanov, ktorí boli uvedení do omylu alebo museli čeliť neprimeranému nátlaku podomových predajcov, denne zaznamenáva Západoslovenská energetika (ZSE) na svojich kontaktných miestach a zákazníckej linke.

25. 08. 2011 10:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Kupujete počítač? Počítajte s našimi radami

Bez počítača je už dnešný zložitý svet nepredstaviteľný. Ak ale stojíme pred otázkou, aký by mal slúžiť nám, máme pocit, že odpoveď je ešte zložitejšia. Vtedy sa hodia rady odborníka a skúseného profíka. Pýtame sa teda Ladislava Šnajdara, odborného predajcu z DOMOSS TECHNIKA - potrebujeme notebook alebo stolový počítač?

12. 08. 2011 08:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 11 - 20 z 77
Lekáreň Regia

Anketa