Cestovanie

Duranov mlyn neprežil

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Moravany nad Váhom.

30. 10. 2010 09:13  |  Galéria / Cestovanie

Vychovali národovcov

PIEŠŤANY - V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Košariská.

22. 10. 2010 09:53  |  Galéria / Cestovanie

Hľadači pokladov, navštívte Dolné Trhovište

DOLNÉ TRHOVIŠTE - Obec Dolné Trhovište je lákavá najmä pre milovníkov histórie či hľadačov pokladov. Údolia tejto obce sú dochovanou, a najmä ešte archeologicky nepreskúmanou oblasťou, bohatou na rôzne historické nálezy.

08. 10. 2010 08:13  |  Galéria / Cestovanie

Duch Štefánika stále zotrváva v Košariskách

KOŠARISKÁ - Obec Košariská sa radí medzi najmenšie v myjavskej oblasti, zároveň je však jedna z najvýznamnejších obcí na Slovensku. Napriek kopaničiarskej polohe (a možno práve preto) Košariská počas svojich dejín prejavili veľkú odvahu, silu a jednotnosť nielen v boji za lepší život pre seba, ale zapojili sa i do národných bojov.

01. 10. 2010 09:00  |  Galéria / Cestovanie

Bátorička mala krutosť v krvi

PIEŠŤANY - V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme opäť do Čachtíc.

17. 09. 2010 11:00  |  Galéria / Cestovanie

Podzemie Čachtíc láka

ČACHTICE - V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Čachtíc.

10. 09. 2010 09:00  |  Galéria / Cestovanie

V Moravanoch topila mužov krásna panna

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Moravian nad Váhom.

04. 09. 2010 10:00  |  Galéria / Cestovanie

Tip na výlet: Beckov dýcha históriou

Opísať beckovské historické a prírodné bohatstvo pár riadkami je veľmi ťažké. Hoci táto malá obec na Považí nemá viac ako 1500 obyvateľov, jej dôležité miesto v dejinách určovala najmä poloha. Osídlenie ovplyvnila rieka Váh, stará diaľková cesta, brod pod bralom, pastviny či les.

21. 08. 2010 08:00  |  Galéria / Cestovanie

Hradisko Kostolec obývali veľmoži

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Kostolca.

13. 08. 2010 11:42  |  Galéria / Cestovanie

V Šalgovciach vás upúta kaštieľ z 18. storočia

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Šalgoviec.

05. 08. 2010 08:00  |  Galéria / Cestovanie
Články 61 - 70 z 82
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa