Nadácia Adeli

Cestovanie

Kaštieľ, pýcha Adamovských Kochanoviec

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Adamovských Kochanoviec.

26. 03. 2011 06:00  |  Galéria / Cestovanie

Jeleň prevrátil smoliarovi voz a vznikli Smolenice

SMOLENICE - V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Smoleníc.

19. 03. 2011 06:00  |  Galéria / Cestovanie

Príďte do dedinky Jána Smreka

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Melčíc-Lieskového.

05. 03. 2011 06:00  |  Galéria / Cestovanie

Topoľčiansky hrad nájdete v Podhradí

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme na Topoľčiansky hrad.

26. 02. 2011 12:15  |  Galéria / Cestovanie

V kaštieli bola i tajná miestnosť

RADOŠINA - Renesančný kaštieľ vo vinárskej obci Radošina si skôr všimneme pri odchode z tejto obce smerom do Piešťan. Avšak oplatí sa niekedy vrátiť späť a prezrieť si, ako môže vyzerať snaha a uchovanie a využívanie kultúrnej pamiatky v súčasnosti.

19. 02. 2011 06:00  |  Galéria / Cestovanie

Za strhnutú čiapku ho uviazali na pranier

PIEŠŤANY/LEOPOLDOV - V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Leopoldova.

05. 02. 2011 06:00  |  Galéria / Cestovanie

Po Kálnici blúdil bezhlavý kuchár

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Kálnice.

29. 01. 2011 06:00  |  Galéria / Cestovanie

Unikátom Hlohovca je empírové divadlo

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Hlohovca.

22. 01. 2011 06:00  |  Galéria / Cestovanie

Pečeňady skrývajú poklad - kaštieľ

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Pečeniad.

15. 01. 2011 06:00  |  Galéria / Cestovanie

Vstúpte do Balneologického múzea

PIEŠŤANY - V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do piešťanského Balneologického múzea.

08. 01. 2011 06:00  |  Galéria / Cestovanie
Články 61 - 70 z 100
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa