Cestovanie

Hlboké - obec štúrovcov a slovenčiny

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Hlboké.

05. 11. 2011 07:30  |  Galéria / Cestovanie

Zámok Topoľčianky miloval aj T. G. Masaryk

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Topoľčianky.

30. 10. 2011 09:00  |  Galéria / Cestovanie obsahuje fotogalériu

V Šaštíne mali najväčšiu textilnú manufaktúru

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do mesta Šaštín-Stráže.

22. 10. 2011 07:00  |  Galéria / Cestovanie

Trenčianske Teplice majú Most slávy

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Trenčianskych Teplíc.

15. 10. 2011 08:30  |  Galéria / Cestovanie

Jaskyňa Driny si poradí s neposlušnými mužmi

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do jaskyne Driny.

01. 10. 2011 07:00  |  Galéria / Cestovanie

Plavecký hrad chránil kráľovstvo

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme na Plavecký hrad.

24. 09. 2011 08:00  |  Galéria / Cestovanie obsahuje fotogalériu

Skalka - najstaršie pútnické miesto

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Skalky nad Váhom.

17. 09. 2011 07:00  |  Galéria / Cestovanie

Pod Inovcom sa skrýval zaľúbený pustovník

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do pohoria Považský Inovec.

10. 09. 2011 08:00  |  Galéria / Cestovanie

Na Katarínke počujete ticho

PIEŠŤANY - V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. V tomto čísle vás pozývame navštíviť ruiny kláštora.

27. 08. 2011 07:00  |  Galéria / Cestovanie

Na Branči je zakliata čierna pani

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme na hrad Branč.

20. 08. 2011 08:30  |  Galéria / Cestovanie
Články 61 - 70 z 121
GARGO
Regal Burger

Anketa