Cestovanie

Kaštieľ v Brodzanoch patril aj Puškinovej švagrinej

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Brodzany.

07. 01. 2012 00:00  |  Galéria / Cestovanie

Obyvatelia obce na jarmokoch zapáchali, volali ich Smrdáci

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Smrdáky.

10. 12. 2011 08:00  |  Galéria / Cestovanie

Dražovský kostol v klipe Tublatanky i Gladiátoru

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Dražovce.

03. 12. 2011 07:30  |  Galéria / Cestovanie

Kostol v Lančári zaujal tri filmové štáby

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Lančár.

26. 11. 2011 08:00  |  Galéria / Cestovanie

Habánske hodiny mali len jednu ručičku

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Sobotište.

19. 11. 2011 08:00  |  Galéria / Cestovanie

Z rozhľadne uvidíte Moravu i Slovensko

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme na vrch Veľký Lopeník.

12. 11. 2011 08:30  |  Galéria / Cestovanie

Hlboké - obec štúrovcov a slovenčiny

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Hlboké.

05. 11. 2011 07:30  |  Galéria / Cestovanie

Zámok Topoľčianky miloval aj T. G. Masaryk

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Topoľčianky.

30. 10. 2011 09:00  |  Galéria / Cestovanie obsahuje fotogalériu

V Šaštíne mali najväčšiu textilnú manufaktúru

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do mesta Šaštín-Stráže.

22. 10. 2011 07:00  |  Galéria / Cestovanie

Trenčianske Teplice majú Most slávy

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Trenčianskych Teplíc.

15. 10. 2011 08:30  |  Galéria / Cestovanie
Články 41 - 50 z 107
Regal Burger

Anketa