Projekt na opravu podajú tretíkrát

  • Spravodajstvo
  • 18. augusta 2010, 15:12
  • Autor:IP/video: P. Sedláčik

PIEŠŤANY – Piešťanskí poslanci sa zišli minulý štvrtok na stretnutí mestského zastupiteľstva. Prerokovávali iba jeden bod, a to návrh nájmu pozemku pod poliklinikou pre Nemocnicu A. Wintera. Doteraz mala nemocnica nájomnú zmluvu na dobu neurčitú.

Zástupcovia mesta to svojim rozhodnutím zmenili. Nájom za jedno euro pre nemocnicu potrvá do konca roku 2030.  
((myvideo:1))
((myvideo:2))

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána