Piešťanky začali sezónu „stovkou“

  • Šport / Basketbal
  • 6. augusta 2010, 09:24
  • Autor:(šg)

PIEŠŤANY – Len tri dni po začiatku letnej prípravy zohrali prvoligové basketbalistky BKM Piešťany prípravný medzinárodný zápas s NSD Alberta (Kanada), ktorému podľahli vysoko 51:100.

„Dostali sme síce nepopulárnu stovku, no náš súper je kvalitným družstvom. Je to výber  hráčok provincie Alberta, ktoré sú zásobárňou družstva NHL Calgari Flamers,“ povedal  pre Piešťanský týždeň  tréner BKM  Miloš Drgoň.
Domáce hráčky držali krok so súperom len v prvej časti. Od stavu 15:17 však začali dominovať Kanaďanky a zaslúžene vysoko vyhrali. Z domáceho družstva mala najpresnejšiu mušku Erika Horváthová, ktorá dala 11 bodov.
Viac o zápase sa dočítate v budúcom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána