Kto si zamaká na Zlej farme v Modrovej, „nakŕmite“ ho v Tescu

Farmárka Martina Ondrášiková z Modrovej uspela už s viacerými projektmi. Je tvorivá, originálna, vymýšľa a spravidla uspeje. Najnovšie sa pochválila tým, že chce inšpirovať ľudí v núdzi.

Za štyri hodiny pomoci pri zvieratkách získajú pomocníci na farme v Modrovej motivačný balíček. (Autor: Zlá farma)

Cez pomoc pri zvieratách na Zlej farme v Modrovej chce zapojiť do práce tých, ktorým sa to nedarí. Odmenou im budú potravinové balíčky.

„Od 15. júla do 11. augusta bude opäť vo všetkých Tesco predajniach na Slovensku bežať hlasovanie. A tipnite si, kto postúpil? Áno, my farmári. A nielen to, zapojila sa tiež Obec Modrová, a taktiež úspešne, ale už som ticho. Takže dva vydarené projekty z nášho ‚Vidlákova‘. Nuž, v našej dedinke máme očividne premotivovaných občanov. Takže, ľudkovia, odkladajte si prašulky a potom šup-šup do piešťanského Tesca, kde svojím hlasovaním za projekt s názvom Labku na to podporíte Zlú farmu,“ tešila sa z úspešného projektu Martina Ondrášiková zo Zlej Farmy.

Vysvetlila nám tiež princíp projektu: „Pôjde najmä o nácvik pracovných zručností nielen pre nezamestnaných ľudí, ale aj všetkých, ktorí sa nachádzajú v ťažkej životnej situácii. Za štyri hodiny pomoci pri zvieratkách získajú potravinový – motivačný balíček. Ide o systém pomoci sociálne slabším ľuďom v štýle – niečo za niečo, čiže odmena ‚v naturáliách‘ za pomoc pri opustených zvieratkách.“

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 17. júla. Tento deň je pamätným dňom Výročia deklarácie o zvrchovanosti SR. Meniny má Bohuslav.
  • 17.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 18. júla 2024
Meniny má Kamila, zajtra Dušana