Dve nehody v Piešťanoch

  • Piešťanský týždeň / Spravodajstvo
  • 8. júla 2022, 13:58

Nepozornosť a precenenie síl za volantom sú najčastejšie príčiny nehôd. Myslite na to, keď budete nielen dnes jazdiť po cestách. Ak budete pozorní a koncentrovaní, potom by ste nemali zažiť podobné situácie, aké sa stali v Piešťanoch.

PRI NEHODE SA ZRANILO ROČNÉ DIEVČATKO

Policajné hliadky zasahovali pri nehode s malým dievčatkom v sobotu 2. júla na obed. 67-ročná vodička vychádzala z parkoviska pred obchodným domom a nevšimla si z pravej strany prichádzajúci bicykel s mamičkou a dcérkou. 26-ročná cyklistka sa už nedokázala vyhnúť a auto do nich narazilo. Malé dieťa, ktoré sa viezlo v sedačke na bicykli, si udrelo hlavu. Po nehode ho spolu s mamou previezli na ošetrenie do nemocnice. Podľa predbežnej lekárskej správy utrpelo dievčatko ľahké zranenia. Polícia alkohol u vodičiek nezistila.

MYSLEL SI, ŽE TO STIHNE A NESTIHOL

Tvrdý pád na zem z motocykla zažila aj 23-ročná mladá žena z Hlohovca. Pri jazde v meste Piešťany sa jej pred oči vyrútilo osobné auto. 43-ročný vodič bol zaparkovaný pri garáži, keď vyštartoval na ulici Bratislavskú. Policajtom na mieste nehody povedal, že si všimol mladú skútristku, ale myslel si, že to stihne. Vodička, ktorá išla smerom od centra mesta sa jeho reakcii za volantom zľakla a z motocyklu spadla. Pri páde na zem sa zranila a predbežne túto nehodu evidujeme s ľahkým zranením. Ani v tomto prípade polícia alkohol u vodičov nenamerala.

KRPZ Trnava

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 20. mája. Tento deň Medzinárodným dňom klinických experimentov, Medzinárodným dňom stepu a Svetovým dňom masmédií. Meniny má…
  • 20.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 19. mája. Tento deň je Svetovým dňom hepatitídy. Meniny má Gertrúda.
  • 19.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 21. mája. Tento deň je Svetovým dňom kultúrnej rozmanitosti pre dialóg a rozvoj. Meniny má Zina.
  • 21.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 21. mája 2024
Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána