Ďalšia reťazovka na Krajinskej

V uplynulom týždni sa v Piešťanoch zrazili autá pri Krajinskom moste, hasiči riešili aj požiare na Banke a v Trebaticiach. Vo Vrbovom sa v závere týždňa zrazil motocykel s autom.

Na Krajinskej ceste sa opäť stala reťazová nehoda. (Autor: OR HaZZ Piešťany)

V pondelok 14. septembra ráno sa na Krajinskej ceste v Piešťanoch zrazili štyri osobné motorové vozidlá. Mesto bolo opäť na čas plné áut stojacich v kolónach. Pri nehode sa nekrčili iba plechy, na bolesti krku a hrudníka sa sťažovali dve osoby. Zranených obhliadli záchranári, pričom jedného účastníka nehody odviezli do nemocnice. Piešťanskí hasiči miesto vymedzili dopravnými kužeľmi, na autách vykonali potrebné opatrenia a po zdokumentovaní nehody ich odtlačili nabok.

V ten istý deň vyrážali hasiči do Veľkých Kostolian, kde krátko popoludní riešili únik prevádzkových kvapalín z auta, ktorému sa odtrhla náprava. Hasiči asi pätnásť metrov dlhú olejovú stopu očistili a na vozidle vykonali protipožiarne opatrenia.

K údajnému úniku plynu zavolali hasičov v pondelok 14. septembra na sídlisko Adam Trajan. Neďaleko základnej školy a v bezprostrednej blízkosti bytového domu, ba aj v ňom, hasiči nezistili detektorom žiaden únik.

V stredu 16. septembra hasiči rozoberali zvyšok horiaceho odpadu na motokárovej dráhe v Trebaticiach. Zjavne tam niekto mal pripravené na spaľovanie ďalšie vrecia s odpadom, ktoré našli pri tribúne.

Horelo i v chatovej osade v obci Banka. Hasiči tam so zapnutou sirénou vyrážali v nedeľu 20. septembra ráno. Po dlhšom pátraní našli zdroj požiaru – horela haluzina. Oheň zlikvidovali.

Na Piešťanskej ceste vo Vrbovom sa v nedeľu popoludní stala dopravná nehoda motocykla s osobným autom s jedným zraneným účastníkom. Postarali sa o neho záchranári, ktorí ho odviezli do nemocnice. Hasiči na aute a motocykli vykonali protipožiarne opatrenia.

43 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 22. októbra. Tento deň je Medzinárodným dňom porozumenia koktavosti a Svetovým dňom misií. Meniny má Sergej.
  • 22.10.2020, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Vodiči môžu jazdiť po dvoch zmodernizovaných úsekoch ciest s celkovou dĺžkou 8,5 kilometra. Kraj má v tomto roku na rekonštrukcie…
  • 21.10.2020, 16:06
  • Piešťanský týždeň / Kraj / Spravodajstvo
štvrtok, 22. októbra 2020
Meniny má Sergej, zajtra Alojzia