Piešťanec a Hlohovčan kradli stavebné stroje v Krajnom i Beckove

Policajti zadržali zlodejov, ktorí počas silvestrovskej noci kradli v stavebnej firme v Beckove. Ukradli dve vozidlá a množstvo stavebného náradia. Spôsobené škody presiahli viac ako 19-tisíc eur. Kradli však aj v Krajnom.

(Autor: KrPZ Trenčín)

Tieto činy majú na svedomí dvaja muži z okresov Piešťany a Hlohovec. Krádeže sa dopustili v podmienke. Ako informovala trenčianska krajská polícia, prvého zadržali 26-ročného Mariána, u ktorého našli vec pochádzajúcu z krádeže. Ide o toho istého muža, ktorý koncom minulého roka ukradol aj štiepkovač v obci Krajné. V oboch prípadoch je už obvinený.

Následne kriminalisti vykonali prehliadku aj u druhého z dvojice, 35-ročného Jozefa, a zaistili väčšie množstvo odcudzených vecí. Jozef sa ukrýval, no po zverejnenom pátraní sám prišiel na policajné oddelenie. Vyšetrovateľ ho obvinil, v prípade obidvoch obvinených je spracovaný aj podnet na ich väzobné stíhanie.

(SITA)

36 Shares

Najnovšie správy

Piešťanskí hasiči vyrážali v uplynulom týždni k viacerým výjazdom. Ratovali ľudí aj autá, odstraňovali popadané stromy a chceli pomôcť i…
  • 18.02.2020, 10:00
  • Spravodajstvo
utorok, 18. februára 2020
Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta