Na Bezovci sa lyžuje cez deň aj večer

  • Šport
  • 18. januára 2018, 10:18
  • Autor:vd

Na Bezovci sa dnes, vo štvrtok 18. januára 2018 lyžuje. Na voje si prídu milovníci zimných športov zatiaľ len na chiranáckej zjazdovke dlhej tristo metrov, ale cez víkend pôjde s najväčšou pravdepodobnosťou aj Dedovka (LV 200). Lyžuje sa aj večer. Predpoveď počasia je pozitívna, čo prevádzkovateľom umožňuje používať technické zasnežovanie, takže lyžovačka môže pokračovať.

 „Aktuálne  je tam 35 centimetrov technického snehu, ďalšie zjazdovky postupne dosnežujeme technickým snehom,“ uviedol Rastislav Martančík zo Ski Bezovec. Lyžiarom sú k dispozícii občerstvovacie služby v Hoteli Inovec či v penzión Bezovec. Kto nemá výstroj, môže si ju požičať v lyžiarskej požičovni, pre začiatočníkov sú k dispozícii inštruktori v lyžiarskej škole.
„Zaparkovať sa dá hore na parkoviskách v centre strediska, avšak ak sú parkovacie miesta už obsadené, je lepšie nechať auto nižšie na záchytných parkoviskách,“ odporúča vodičom R. Martančík.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes (30. marca 2023) krátko po 1. hodine rannej prišlo úmyselným zapálením neznámou osobou k požiaru zaparkovaného osobného motorového vozidla.…
  • 30.03.2023, 09:09
  • Krimi / Piešťany / Spravodajstvo
piatok, 31. marca 2023
Meniny má Benjamín, zajtra Hugo