Staňte sa súčasťou veslárskej „rodiny“

  • Veslovanie / Šport
  • 27. novembra 2017, 05:24
  • Autor:ts

Už iba kalendár a fotografie pripomínajú športovcom a priateľom Veslárskeho klubu Sĺňava Piešťany, ako sa pred mesiacom lúčili s tohtoročnou súťažnou sezónou.

Rodičia nových detí sa zoznámili s prostredím, v ktorom ich deti trávia počas týždňa popoludnia. Aj napriek upršanému počasiu bola nálada usmievavá a každý si pochutil na dobrotách, pod ktorými sa prehýbali preplnené stoly.
Tréneri vyzdvihli úspechy svojich zverencov a predstavili plány do budúceho roku, ktoré počas zimnej prípravy doladia do rozpisu pretekov. A veru nebude toho málo. Babie leto veslári využívali do posledného okamžiku na tréningoch na Váhu a všetci už začínajú prípravu na športovú sezónu v roku 2018.
Ak si myslíte, že v zime nie je možné veslovať, mýlite sa. Ak máte chuť spoznať nových kamarátov, tráviť čas nielen pri vode, ale aj na vode, cestovať, športovať, zabávať sa a v neposlednom rade aj vyhrávať, skúste veslovať. Tréningy sú denne od 16. hodiny na Lodenici v Piešťanoch. V súčasnosti dopĺňame najmä ročníky 2006 a 2007, ale vítané sú všetky vekové kategórie – od najmladších až po „veteránov“. Nájdete nás aj na www.veslovanie-piestany.sk alebo nám napíšte na vk.slnava.piestany@ gmail.com.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 1. apríla. V tento deň sa v roku 1805 v Blatnej narodil a 16. marca 1879 v…
  • 31.03.2023, 22:27
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 1. apríla 2023
Meniny má Hugo, zajtra Zita