Na Bezovci sprístupnia štvrtú zjazdovku

  • Spravodajstvo
  • 9. januára 2013, 09:01
  • Autor:vd(m)

Ak sa vyberiete lyžovať na Bezovec, nájdete tu v týchto dňoch tri zjazdovky s technickým snehom. K dispozícii je tristovka, dvestovka aj šesťstovka. V nasledujúcich dňoch by mali zasnežiť aj päťstovku. Oteplenie prevádzkovatelia tohto lyžiarskeho strediska prežívajú zatiaľ v pohode vďaka technickému snehu, ktorý je odolnejší voči roztopeniu.

„Zimnú sezónu sme otvorili už 9. decembra, keď sme sprístupnili chiranácku tristovku a o týždeň nato sme pridali aj LV 200 – Dedovku,“ informoval Rastislav Martančík zo Ski Bezovec. Na všetkých zjazdovkách je technický sneh a podmienky na lyžovanie sú veľmi dobré. „V nasledujúcich dňoch by sme chceli postupne zasnežiť LV 500, čo znamená, že v prevádzke budú všetky štyri zjazdovky,“ sľuboval R. Martančík.
Na priľahlých parkoviskách boli počas zimných prázdnin odstavené autá z rôznych kútov Slovenska. Chodia sem hlavne ľudia z južného Slovenska, Nitry, Galanty, Nových Zámkov, ale aj z Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Bratislavy, Trnavy, Topoľčian, na svahu však počuť aj Moravákov.
Viac o tejto téme nájdete v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 10. decembra. Tento deň je Dňom ľudských práv. Meniny má Radúz.
  • 10.12.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 10. decembra 2022
Meniny má Radúz, zajtra Hilda