Plavci ŠPK získali na memoriáli tri medaily

• 7. decembra 2012, 10:21
  • Autor:I. Vachanová

Počas víkendu sa v Prešove konali plavecké preteky Memoriál J. Baláža, ktoré sú neoficiálnymi majstrovstvami Slovenska 9-10-ročných žiakov. Plavci ŠPK Kúpele Piešťany získali tri bronzové medaily.

Medzi deväťročnými si Terézia Danková vyplávala tretie miesto na 50 m znak a na 200 m znak skončila na štvrtom mieste. Michal Škodný získal bronz na 50 m voľný spôsob a na 200 m znak a 200 m vsp. obsadil štvrtú priečku. Maxim Vass skončil štvrtý na 100 m aj 200 m prsia. Tretiu medailu získala štafeta na 4×50 m vsp. v zložení Martin Benka, Michal Škodný, Simon Kumančik a Gabriel Ilončiak.