Hokejisti hrali dôležitý zápas v Bardejove

• 8. novembra 2011, 17:46
  • Autor:P. Jurák

BARDEJOV – ŠHK 37 Piešťany odohral v utorok 8. novembra dôležitý zápas v Bardejove o prvé miesto v tabuľke. Piešťanskí hokejisti prehrali 4:1 (0:1, 1:1, 2:0).

AKTUALIZOVANÁ SPRÁVA:
Stretnutie Bardejov – Piešťany po tretinách 0:1, 1:1, 2:0 skončilo konečných 4:1.

Domáci Bardejov bol v prvej tretine lepším tímom. Vytvoril si viacero šancí, no premenil jednu z nich až v závere tretiny, keď bol vylúčený piešťanský hráč pre nešportové správanie trénera. Piešťany prehrali prvú tretinu 1:0.
V druhej tretine sa obraz hry vyrovnal. Piešťany sa dostávali k viacerým možnostiam, ale gól nedali. V presilovej hre Piešťany vyrovnali, gól dal A. Kolník. Bardejov v závere druhej tretiny strelil druhý gól a tretina skončila 1:1.
V tretej tretine sa začalo neskôr, keďže na štadióne bola technická porucha. Spočiatku sa hralo vyrovnane, no domácim sa podarilo streliť tretí gól. Neskôr pridali aj štvrtý, keď strela trafila brankára do masky a následne domáci dorazili ďalší gól. Stretnutie tak skončilo 4:1.

Góly: 19:05 Mlynarovič (Piatak, Baláž), 39:32 Piatak (Takáč, Mynarovič), 47:40 Školiak (Náhlik, Poláček), 54:35 Schneider (Petruška, Náhlik)35:00 A. Kolník (Románek, Peško)

Zostava ŠHK 37 Piešťany: Ondrejka – Bokroš, Hruška, Urban, Kolník, Bučka, Ďurkech, Grman, Vrána – Jánoš, Mišura, Pupák – Haring, Peško, Románek – Barinka, Mihálik, Chylo – Lisoň, Klčo, Učeň

Zostava HC 46 Bardejov: Andreanin: Takáč, Pichnarčík, Polaček, Školiak, Biro, Belušár, Šimo, Mojdis – Baláž, Piatak, Mlynarovič – Molnár, Sabol – Petruška, Náhlik, Schneider – Knap, Dancsák, Mihalič

Divákov: 1100
V nasledujúcej fotogalérií vám prinášame fotky zaujímavých situácii zo zápasu: Piešťany – Detva