ŠHK 37 Piešťany opäť vyhrali

• 31. augusta 2010, 21:55
  • Autor:Pavol Jurák

ŠHK 37 Piešťany sa stretli v prípravnom stretnutí nad českým SHK Hodonín.

V prvej časti hry mali prevahu hostia, boli agresívnejší, vyhrávali osobné súboje, preto prvý gól strieľali práve oni. Piešťanci však rýchlo zapli na vyššie obrátky a od druhej polovice prvej tretiny už jasne dominovali, keď strelili po sebe tri góly. Druhá tretina patrila plne Piešťanom, kde si vytvorili viacero šancí a samostatných nájazdov. Divákov bavili krásnymi hokejovými akciami. V tretej tretine Piešťany mierne poľavili a hostia si vytvorili niekoľko šancí, z ktorých aj jednu využili, keď znížili na 3:2. V záverečnej hre Hodonína, bez brankára, Piešťany stanovili skóre na konečných 4:2.
Góly: 08:55 Chylo (Haring), 15:05 Baran (Pupák, Kubrický), 23:09 Kubrický (v oslabení), 59:49 Baran (Rybárik) – 05:41 Kuba (Zelinka), 44:16 Hoza (Salajka, Špok)

Zostava ŠHK 37 Piešťany: Tomek (Fumač) – Vrána, Potoček, Volek, Grman, Baron, Sluka, Blaško – Kubrický, Baran, Pupák, Chylo, Tvrdoň, Haring, Mihálik, Učen, Rybárik, Jančovič, Potoček, Grunner

Vo štvrtok 2.9. o 18:00 hodine, čaká Piešťany posledný prípravný zápas, keď sa doma stretnú s hosťami z Maďarska, mužstvom Ferencváros TS.