ŠHK 37 Piešťany vyhrali ďaľší prípravný zápas

• 26. augusta 2010, 22:45
  • Autor:Pavol Jurák

ŠHK 37 sa po utorkovom víťaztve v Břeclavi stretlo s týmto mužstvom aj na domácom ľade v Piešťanoch.

Prvá tretina sa skončila prekvapujúco 0:1, keď už v 23. sekunde sa hosťujúce mužstvo ujalo vedenia. V druhej tretine už ale domáci jasne dominovali, no nepremenili viaceré šance, hlavne samostatné nájazdy, do ktorých sa často dostávali. Tretia tretina pokračovala v podobnom duchu, domáci dominovali. Okrem šancí diváci videli aj náznaky potýčok a dvaja domáci hráči preto museli odísť pod sprchy skôr. Stretnutie sa nakoniec dohralo s 5 minútovým vylúčením domáceho hráča, no hosťujúca Břeclav nedokázala prekonať domáceho brankára a tak sa stretnutie skončilo 4:2.

Góly: 32:30 Chylo, 37:30 Baran (Chylo,Pupák), 53:47 Tvrdoň (Chylo), 55:06 Mihálik, – 00:23 Paško (E.Novák,Fiedler), 40:52 Zapletal (Fiedler),