Hubárom počasie praje

  • Spravodajstvo
  • 18. augusta 2010, 14:52
  • Autor:(šg)

PIEŠŤANY – V poslednom čase našim hubárom počasie praje, takže len máloktorý sa vráti domov z hory s prázdnym košíkom. Tak to bolo aj v prípade Mareka Sopka z Piešťan.

Ten sa vybral včera spolu s mamou, tetou a bratrancom z Podolia do lesov v okolí Kálnice a domov sa vrátili s plným košom hríbov. Dnes ráno si Marek znova privstal ale na hríby sa vyhral do celkom inej lokality. Našiel sedem krásnych dubákov a zopár veľkých bedlí.
Viac si prečítate v budúcom čísle Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána