Hudba

(Ninja Tune)

Hudobný tip: Bonobo - Black Sands

V rubrike Hudobný tip predstavujem albumy, ktoré stoja za vypočutie. Vyberám tituly, ktoré sú zaujímavé po hudobnej i po koncepčnej stránke. Hudba sa však lepšie počúva, ako sa o nej číta, preto si budete môcť vypočuť ukážku z predstavovaného albumu každú sobotu o 21.00 h na vlnách Rádia Piešťany.

24. 02. 2017 16:06  |  Kultúra / Rádio Piešťany
Obľúbeného detského speváka M. Jaroša obklopili malí fanúšikovia. (am)

Deti s Mirom Jarošom tancovali aj sa vzdelávali

Spevák, ktorého pozná azda každé malé dieťa i jeho rodičia, po necelom roku opäť zavítal do Piešťan. Miro Jaroš sa so svojím programom tentoraz predstavil v Dome umenia. Vo štvrtok 16. februára si spolu s deťmi z kúpeľného mesta a okolia zaspieval najznámejšie skladby i piesne z posledného albumu.

23. 02. 2017 13:00  |  Kultúra / Hudba obsahuje video obsahuje fotogalériu
Kristine Opolais ako Rusalka (Ken Howard/ Metropolitan Opera)

České veľdielo v Dome umenia

Dom umenia Piešťany pripravuje ďalší priamy prenos z Metropolitnej opery v New Yorku. Milovníci kultúry si tentoraz prídu na svoje v sobotu 25. februára o 18.55 h, keď sa na plátne objaví známa Dvořákova opera Rusalka.

22. 02. 2017 12:00  |  Kultúra / Hudba
Glenn Hughes zahral skladby staršieho dáta aj novinky z posledného albumu. (am)

Hviezda svetového formátu vystúpila v Piešťanoch

Svetové turné svetového hudobníka - aj tak by sa dala opísať koncertná šnúra legendy menom Glenn Hughes, ktorý sa minulý týždeň zastavil i v piešťanskom Dome umenia. Kúpeľné mesto sa v utorok 14. februára zaradilo medzi také zastávky v rámci hudobníkovho turné, akými sú Londýn, Glasgow, Miláno, Bologna či Viedeň.

21. 02. 2017 11:00  |  Kultúra / Hudba
Eugen Vizváry (V. Hank)

Aktualizované: Eugen Vizváry & Juraj Griglák Concept privítajú exluzívneho hosťa Anitu Soul

V tejto formácii Vám predstavia mnohé piesne vo svojsky prerobených aranžmánoch. Nebude chýbať ani Anitin nový singel Only God Can Judge Me, ktorý vyšiel ešte len 16. februára. Na tejto piesni sa podieľal aj samotný Eugen Vizváry a americký bubeník Chris Dave. Výsledkom tejto spolupráce je zaujímavý mix žánrov na pomedzí súčasného R&B, neo soulu a jazzu. Určite sa máte na čo tešiť.

20. 02. 2017 14:22  |  Kultúra / Hudba

Skupina Progres vystúpi vo Fontáne

V piešťanskom kine Fontána si môžete vypočuť koncert hudobnej skupiny Progres. Skupina natočila a vydala úctyhodných 32 hudobných nosičov, ďalších 11 pre TV Šláger a boli ocenení zlatou, platinovou a multiplatinovou platňou za predaj.

20. 02. 2017 08:30  |  Kultúra / Hudba

Nezabudnuteľný Drupi ďalším zahraničným hosťom Lodenice

Talianska spevácka legenda Drupi je ďalším ohláseným zahraničným hosťom obľúbeného rodinného festivalu Lodenica, ktorý sa koná už tradične na záver festivalového leta v piešťanskej lodenici.

17. 02. 2017 13:17  |  Kultúra / Hudba
(Diskoton)

Hudobný tip: Duško Gojković - Snap

V rubrike Hudobný tip predstavujem albumy, ktoré stoja za vypočutie. Vyberám tituly, ktoré sú zaujímavé po hudobnej i po koncepčnej stránke. Hudba sa však lepšie počúva, ako sa o nej číta, preto si budete môcť vypočuť ukážku z predstavovaného albumu každú sobotu o 21.00 h na vlnách Rádia Piešťany.

17. 02. 2017 09:09  |  Kultúra / Rádio Piešťany
Piesne kapely si deti spievali aj pri odchode z Domu umenia. (am)

Deti sa zabávali na rockovom koncerte

Dom umenia zaplnilo výnimočné publikum. V piatok 10. februára zasadli do červených kresiel deti z piešťanských škôl a vymenili tak vyučovanie za kultúrne podujatie. Počas troch koncertov sa zabavili, zatancovali si, ale sa aj čosi dôležité naučili.

16. 02. 2017 15:00  |  Kultúra / Hudba

Kysucký prameň v Dolnom Lopašove

Folklórna skupina Kysucký prameň z Oščadnice a Patrícia Čepcová sa vám v Dolnom Lopašove predstavia s novým programom.

15. 02. 2017 10:00  |  Región / Aktuálne
Články 1 - 10 z 697
Lekáreň Regia

Anketa