Kniha týždňa: Arturo Pérez–Reverte – Tango starej gardy

  • Kultúra a spoločnosť
  • 24. augusta 2015, 08:30
  • Autor:mg

Tento týždeň dávame do Vašej pozornosti úžasný román Tango starej gardy z pera španielskeho autora Artura Péreza–Reverteho. Vydalo vydavateľstvo Slovart.

Vášnivý horkosladký triptych o láske, zrade a argentínskom tangu, odohrávajúci sa v Európe a Amerike počas štyroch desaťročí 20. storočia.

Čitateľa Pérez-Reverte dostane na kolená tým, ako prirodzene vie popísať sentimentálny príbeh, lásku a svojím spôsobom aj cynizmus, ktorý vkladá do diela. Je majster slova, rozvíjania atmosféry spôsobom, aký vám nedovolí vzdialiť sa od knihy."
    
Skvelá kniha na ktorú človek tak hneď nezabudne.

Uvedený knižný titul si môžete zakúpiť v kníhkupectve Centrum knihy,Winterova31(bývalý Mliečny bar), 921 01 Piešťany. Tel: 033/7730541
 www.centrumknihy.sk  fb: Centrum knihy
Taktiež si môžete uplatniť zľavu  s 10%  kupónom, ktorý nájdete v regionálnom týždenníku Piešťanský týždeň pod článkom „Kniha týždňa“.

0 Shares

Najnovšie správy

Bývalý hotel v lokalite Sĺňava II, na Odborárskej ulici v obci Banka, ktorý dlhé roky chátral, vo štvrtok 26. júna…
  • 04.07.2025, 00:01
  • Spravodajstvo
Dnes je štvrtok 4. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom proti chovu delfínov v zajatí. Meniny má Prokop.
  • 04.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 4. júla 2025
Meniny má Prokop, zajtra Cyril, Metod