Kadetky VKM postúpili na majstrovstvá Slovenska

  • Šport / Ostatné športy
  • 25. mája 2018, 06:01
  • Autor:th

Družstvo kadetiek Volejbalového klubu mládeže Piešťany poslal súťažný žreb v polovici mája do Prešova, aby tam zabojovali o postup na majstrovstvá Slovenska.

Piešťanky všetky zápasy vyhrali a splnili tak svoj cieľ.  Počas dvoch dní nastúpili proti hráčkam domáceho Prešova, Pezinka a Banskej Bystrice. O jedno z dvoch postupových miest bojovali s plným nasadením a vo všetkých zápasoch zvíťazili, keď stratili iba jeden set s bojovnými Pezinčankami.
Výsledky: Piešťany – Prešov 3:0, Pezinok – Piešťany 1:3, Banská Bystrica – Piešťany 0:3
Najbližší víkend sa v Leviciach stretne osem najúspešnejších tímov: Levice, Liptovský Hrádok, Bilíková Bratislava, Snina, Slávia Bratislava, Prešov, Piešťany a Nové Mesto nad Váhom.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia