Medailová žatva tenistov TK Kúpele

  • Šport / Tenis
  • 10. januára 2024, 00:01

Halové regionálne majstrovstvá sa stali pre tenistov a tenistky TK Kúpele Piešťany vo všetkých kategóriách medailovou žatvou.

Zverenci trénera Miloslava Grolmusa uspeli na halových majstrovstvách regiónu. (Autor: TK Kúpele Piešťany )

V kategórii chlapcov do 10 rokov získal vo štvorhre Peter Kočenda zlato a v kategórii dievčat klub v dvojhre úspešne reprezentovala Ellie Anna Oravcová obsadením tretieho miesta. Medzi mladšími žiakmi bodoval Martin Adamča, ktorý vybojoval v Leviciach prvé miesto v dvojhre a rovnako získal zlato vo štvorhre. V kategórii starších žiakov bol najúspešnejší Jakub Rusnák, ktorý k zlatu v dvojhre pridal spolu s Adamčom aj prvenstvo vo štvorhre. Adamča bodoval aj v dvojhre, keď skončil tretí. Artur Bartovic vybojoval bronz v dvojhre a striebro vo štvorhre. Patrik Košťany bol tretí vo štvorhre starších žiakov.

Terézia Mĺkva s trofejami z regionálnych majstrovstiev.

Na halových majstrovstvách regiónu v kategórii dorasteniek bodovala Terézia Mĺkva, keď získala prvé miesto v dvojhre a zlato si odniesla aj zo štvorhry. Sára Kašťáková obsadila medzi dorastenkami druhé miesto v dvojhre. Ďalší hráč klubu Alex Lapšanský získal v kategórii dorastencov vo štvorhre bronzovú medailu a v kategórii mužov vo štvorhre skončil prvý. Tomáš Glos vybojoval vo štvorhre mužov druhú priečku. V kategórii žien bodovala v dvojhre tretím miestom Kristína Mráziková.

Adamča, Rusnák a Mĺkva sa stali dvojnásobnými majstrami regiónu vo svojich kategóriách a TK Kúpele Piešťany najúspešnejším klubom v rámci západoslovenského regiónu. 

zdroj: TK Kúpele Piešťany

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 22. júla. Tento deň je Dňom rodičov. Meniny má Magdaléna.
  • 22.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 21. júla. V tento deň sa v roku 1880 v obci Košariská narodil generál Milan Rastislav Štefánik.…
  • 21.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 22. júla 2024
Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga