Krajský futbalový turnaj o pohár župana vyhrali hráči PFK Piešťany

• Šport / Futbal
  • 25. augusta 2023, 09:43

Tretí ročník futbalového turnaja pre prípravky kategórie U11, ktorý organizuje Trnavský samosprávny kraj, vyhrali chlapci z PFK Piešťany.

Hráči PFK Piešťany na turnaji prehrali iba raz, s futbalistami Šamorína.

Krajský futbalový turnaj o pohár trnavského župana futbalových prípraviek sa konal 23. augusta 2023 v areáli MOL – Futbalová akadémia v Dunajskej Strede. V horúcom a slnečnom počasí si prvenstvo na kvalitne obsadenom turnaji odniesli hráči z Piešťan. O putovný pohár sa pobili s klubmi FC Spartak Trnava, FK Lokomotíva Trnava, FC DAC 1904 Dunajská Streda, MFK Skalica, FC ŠTK 1914 Šamorín a MŠK Veľký Meder.

Hráči PFK Piešťany na turnaji prehrali iba raz, s futbalistami Šamorína, ktorí na turnaji obsadili druhé miesto. Bronzové medaile si odniesli hráči FC Spartak Trnava.

Pre zverencov trénera Martina Ričányho a Michala Masára je to po zisku titulu v druhej lige Západoslovenského futbalového zväzu ďalší veľký úspech a výborná reklama nielen pre futbalový klub PFK Piešťany, ale aj pre naše mesto.