Júl bude plný hudby a zábavy, Rezort Piešťany pozýva aj na prázdninové podujatia pre deti

  • Inzercia
  • 5. júla 2023, 14:01

Nedeľné popoludňajšie koncerty v hudobnom pavilóne, koncerty v letnej záhrade, pri Váhu aj na hrade a k tomu pestrá klubová zábava – leto v Piešťanoch je v plnom prúde. Nezabúda sa ani na deti, Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany pozýva na júlové podujatia. Kalendár diania v piešťanskom regióne je dostupný na adrese kalendar.rezortpiestany.sk.

(Autor: https://visitpiestany.sk/)

Leto, ako má byť – plné hudby, zábavy, športu a podujatí pod holým nebom. Rezort Piešťany pozýva veľkých i malých návštevníkov do piešťanského regiónu na skvelé akcie.

„V júli si u nás naozaj prídu na svoje milovníci letnej zábavy, či už ide o koncerty, tanečné a športové podujatia, alebo rôzne iné akcie, pričom sa myslelo na všetky vekové kategórie,“ hovorí výkonná riaditeľka Rezortu Piešťany Tatiana Nevolná. „Napríklad v letnej záhrade reštaurácie La Musica sa bude konať okrem iných aj koncert Peter Lipa Band, obec Drahovce zasa organizuje Rockový večer pod pergolou: INVICTI & RESTIME. V Hudobnom pavilóne v mestskom parku v Piešťanoch budú nedeľné popoludňajšie koncerty a Mango music club ponúkne po celý júl neodmysliteľnú sobotnú klubovú zábavu. Kalendár podujatí je pestrý, kompletný zoznam sa nachádza na webovej stránke Rezortu Piešťany – kalendar.rezortpiestany.sk.“

Aj v júli budú pokračovať obľúbené splavy Váhu a komentované prehliadky mesta, Domu umenia, piešťanskej secesnej architektúry, umenia pod holým nebom i obľúbené návštevy u ornitológa na Sĺňave. Kúpeľný ostrov odhalí počas prehliadky so sprievodcom tajomstvá piešťanského bahna a termálnej vody. „A Elektrárňa Piešťany priblíži príbeh tejto bývalej obecnej dieselovej elektrárne, ktorá je dnes nielen pamiatkou a pripomienkou starých čias, ale aj úžasným miestom kultúrnych a spoločenských podujatí,“ dodáva Nevolná.

Na skvelé podujatia sa budú môcť tešiť i návštevníci Hlohovca. Hlohovská hvezdáreň ponúka deťom prázdninový program, na pláži bagroviska si budú môcť fanúšikovia elektronickej hudby vychutnať City Beats – Chalcedon festival 2023.

V magickom prostredí hradu Beckov sa zasa uskutoční koncert Lenky Filipovej aj letná škola kúziel a iné akcie pre deti. Obec Ratnovce pozýva na slávne Ratnovské hody.

„Rada by som ešte pozvala návštevníkov Piešťan do Kúpeľnej dvorany na neodmysliteľný Krojovaný Anna Bál 2023,“ dopĺňa Nevolná. „V hudobnom pavilóne sa pri príležitosti 910. výročia mesta uskutoční Folklórna nedeľa a krásne podujatia organizujú aj kúpeľné hotely. Thermia Palace ponúkne módnu šou Fera Mikloška – Kvetinové svety a Hotel Esplanade zasa degustáciu vín WineDay. Podujatí bude v júli v piešťanskom regióne veľa, na všetky srdečne pozývam.“

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 25. februára. Meniny má Frederik, Frederika.
  • 25.02.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 26. februára 2024
Meniny má Viktor, zajtra Alexander