Rezort Piešťany pozýva na júnové podujatia: Letná sezóna je oficiálne otvorená, príďte si po zážitky na celý život!

  • Inzercia
  • 6. júna 2023, 12:17

Ikonické podujatia a desiatky ďalších rôznorodých akcií sa budú konať v Piešťanoch a okolí počas júnových dní. Na všetky srdečne pozýva Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany. Aktualizovaný kompletný kalendár diania v piešťanskom regióne je dostupný na adrese kalendar.rezortpiestany.sk.

(Autor: js)

Piešťanské Zlaté stuhy 2023, 68. music festivalu Piešťany, Pohár SNP či Inovecká 50-ka. To je len malá ochutnávka z júnovej ponuky podujatí v piešťanskom regióne. Pre návštevníkov sú pripravené desiatky športových, kultúrnych, rodinných, spoločenských a zábavných akcií, z ktorých si môže každý vybrať podľa svojej chuti a nálady.

„Letnú kúpeľnú sezónu sme už oficiálne otvorili a okrem tohto ponúkame hneď začiatkom mesiaca bohatý výber akcií,“ informuje Tatiana Nevolná, výkonná riaditeľka OOCR Rezort Piešťany. „Nebudú chýbať tradičné hlavné podujatia roka, ako sú Piešťanské Zlaté stuhy a 68. music festival Piešťany. Z veľkých podujatí spomeniem ešte Letné majstrovstvá Slovenska v tenise staršieho žiactva, Basketbalové leto v Piešťanoch, ďalej Dni Piešťan, Pro Musica Nostra Tyrnaviensi, Pohár SNP či Inoveckú 50-ku. Okrem toho sa v piešťanskom regióne budú každý deň konať ďalšie kultúrne, športové a spoločenské podujatia. Leto je u nás v plnom prúde, srdečne pozývam do Piešťan všetkých návštevníkov, ktorí si chcú oddýchnuť, zabaviť sa alebo sa aj niečo nové naučiť. U nás si vyberie naozaj každý, odporúčam sledovať kalendár podujatí na webovej stránke Rezortu Piešťany.“

Aj v júni budú pokračovať obľúbené splavy Váhu, komentované prehliadky a koncerty všetkých žánrov. Obec Ostrov pozýva na Ostrovské cepy a hlohovská hvezdáreň zasa na pozorovania hviezdnej oblohy. V júni sa uskutočnia Folklórne slávnosti Krakovany a v amfiteátri hlohovskej Zámockej záhrady otvorí Fraštacké leto Jana Kirchner a Robo Papp.

Hrad Beckov pozýva na denné aj na tajomné nočné prehliadky. V Hudobnom pavilóne piešťanského mestského parku sa začnú nedeľné hudobné koncerty a v Piešťanoch aj v júni stále pokračuje skvelá klubová zábava.

„Leto v Piešťanoch je čarovné a poskytuje zážitky na celý život,“ dodáva Nevolná. „Začnú sa aj premietania v Prírodnom kine. Kalendár podujatí je v júni plný open air podujatí, ktoré majú v nádhernej piešťanskej prírode neopakovateľnú atmosféru.“

OOCR Rezort Piešťany

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 19. mája. Tento deň je Svetovým dňom hepatitídy. Meniny má Gertrúda.
  • 19.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 19. mája 2024
Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard