Legendárne piesne kapely Queen zaznejú v Dome umenia

Pútavá svetelná šou, strhujúce choreografie a najmä legendárna hudba. Nesmrteľné piesne Freddieho Mercuryho a kapely Queen si môžete vychutnať v pondelok 6. marca v piešťanskom Dome umenia. V hudobno-tanečnej šou Queen show – Pocta legende sa predstavia špičkoví muzikáloví umelci ako Patrik Vyskočil, Ján Slezák, Dárius Koči a ďalší.

Queen si vychutnáte v Piešťanoch v pondelok 6. marca. foto: archív organizátorov

Hudobno-tanečná šou je venovaná pocte legendárnemu spevákovi Freddiemu Mercurymu a skupine Queen. Osemnásť najznámejších hitov tejto slávnej britskej skupiny na javisku interpretujú špičky slovenskej muzikálovej scény, ktorým sekundujú profesionálni tanečníci pôsobiaci na Slovensku i v zahraničí. Na režisérsku stoličku zasadol Patrik Vyskočil.

Diváci majú možnosť počuť a vidieť originálne úpravy najväčších hitov skupiny Queen, efektné choreografie rôznych tanečných žánrov v prevedení mladých muzikálových tanečníkov a, samozrejme, pútavú svetelnú šou so scénickým vizuálom, ktorý dopĺňajú zábery zo živých vystúpení skupiny na LED obrazovke.

Queen šou má okrem zábavného aj edukatívny charakter, pretože svojou jednoduchou dejovou líniou, interakciou hercov s divákmi a dokrútkami zo zákulisia a koncertov skupiny Queen mapuje súkromný a profesijný život Freddieho Mercuryho.

Vstupenky na predstavenie v hodnote 39 eur si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia alebo v sieti Ticketportal. Lístky si môžete tiež rezervovať prostredníctvom portálu www.navstevnik.sk.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 20. júna. Tento deň je Svetovým dňom utečencov. V Dubovanoch sa v roku 1937 narodil výtvarník a…
  • 20.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 21. júna 2024
Meniny má Alojz, zajtra Paulína