Na ceste pri Potvoriciach horelo nákladné auto, nikto sa nezranil

  • Krimi / Spravodajstvo / Región
  • 10. augusta 2022, 10:42

Päť hasičov z Nového Mesta nad Váhom zasahovalo v utorok podvečer pri požiari nákladného vozidla pri obci Potvorice (okres Nové Mesto nad Váhom). Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne Marián Petrík, ešte pred príchodom hasičov sa okoloidúci účastníci cestnej premávky neúspešne pokúšali požiar zlikvidovať hasiacimi prístrojmi.

Autor: M. Kunst - FB Dopravný servis - okres Piešťany a okolie

Požiarom bola zasiahnutá kabína, pričom plamene sa postupne začali šíriť aj do nákladného priestoru vozidla. „Novomestskí hasiči vymedzili miesto udalosti a na likvidáciu požiaru a ochladzovanie vozidla nasadili jeden hasebný prúd. Po likvidácii požiaru vozidlo skontrolovali a pomocou absorpčnej látky zachytili prevádzkové kvapaliny, ktoré unikli z motorového vozidla,“ priblížil zásah Petrík.

Ako doplnil, počas zásahu bola cesta v danom úseku uzatvorená v oboch jazdných smeroch. „Pri udalosti sa nikto nezranil, príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania,“ dodal Petrík.

SITA

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda