Hotelák Matej Janíček víťazom celoslovenského kola SOČ!

Pred časom sme vás informovali o úspechu študentov Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch, ktorí uspeli v krajskom kole prehliadky prác Stredoškolskej odbornej činnosti. Traja z nich postúpili do celoslovenského kola SOČ, po ktorom sa napokon Matej Janíček môže pýšiť skvelým úspechom – vo svojej kategórii zvíťazil.

hastropy.sk

Hotelová akadémia informovala, že jednému zo študentov sa podaril skvelý úspech. Víťazom v odbore 08 cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia sa stal Matej Janíček s prácou Čaj o piatej. „Matej sa čaju venoval počas celého štúdia a jeho práca bola skutočne krásnym školským vyústením jeho vedomostí,“ uvádza škola a dodáva, že vďaka patrí aj pedagógom – konzultantke Anne Petroffovej za úžasnú pomoc a nadšenie a Milanovi Elčíkovi za zanietenú prácu a motiváciu Mateja k práci s čajom.

Hotelovú akadémiu reprezentovali aj Matúš Janík s prácou o Japonsku v odbore problematika voľného času a Sebastíán Ozimák s prácou Participácia rozpočtu v odbore ekonomika a riadenie. Ich konzultantkami boli Miroslava Rumanová a Elena Sklárová.

Blahoželáme!

zdroj: hastropy.sk

Matejovu prácu mohli návštevníci pozorovať aj počas Gastra 2019:

Gastro 2019

Matej Janíček (vzadu vľavo).
541 Shares

Najnovšie správy

Ďalší, už 47. ročník populárnej BUĎ FITky sa v Piešťanoch uskutoční v dňoch 27.-28. mája a bude tradične zameraný na…
  • 27.05.2022, 00:02
  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia / Piešťany
Dnes je piatok 27. mája. Tento deň Medzinárodným športovým vyzývacím dňom. Meniny má Iveta.
  • 27.05.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 27. mája 2022
Meniny má Iveta, zajtra Viliam