Vyberte si favorita dramatického festivalu vrbovského gymnázia

  • Mladí dnes / Kultúra a spoločnosť / Školy
  • 25. novembra 2020, 08:00

Aj v tomto školskom roku sa žiaci gymnázií bilingválnych sekcií mohli zapojiť do divadelného festivalu DramaFest, ktorý organizovalo Gymnázium Jána Baltazára Magina vo Vrbovom. Mnohé školy tohto typu prejavili veľký záujem, avšak pre nepriaznivé podmienky spojené s pandémiou COVID-19 sa nakoniec rozhodli druhý ročník tohto podujatia vynechať.

(Autor: archív gymnázia)

„Napriek sťaženým podmienkam sme veľmi radi, že na našu výzvu reagovali aj učitelia Gymnázia A. Einsteina v Bratislave, ktoré je známe svojimi dlhoročnými skúsenosťami v slovensko-ruskej bilingválnej sekcii. Talentovaní žiaci svojou tvorbou a snahou dokázali, že aj v situácii, ako je táto, má umenie svoje miesto,“ uviedla Zuzana Koišová z vrbovského gymnázia.

Nakoľko účasť publika na DramaFeste nebola možná, organizátor podujatia ponúka verejnosti tri krátke videozáznamy zo spracovania známych diel anglických a ruských klasikov. Vyjadriť svoje nadšenie a podporu môžete prostredníctvom online hlasovania, ktoré bude prebiehať do 4. decembra, pričom vy rozhodnete, ktorá z ukážok bude víťazná.

Pohodlne sa usaďte, pozrite si predstavenia a zahlasujte za vášho favorita! Víťazný divadelný tím vďaka vám získa cenu publika. Hlasovať môžete na: padlet.com/gymnaziumvrbove/c0xokm4sv4dijs1d.

(GJBM)

3 Shares

Najnovšie správy

Pred dvomi týždňami sme v Piešťanskom týždni uverejnili sériu fotografií, na ktorých sme zachytili výtlky na cestách v Piešťanoch. Netrvalo…
  • 04.03.2021, 00:02
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 4. marca 2021
Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich