Tržnice a ihriská budú fungovať v bežnom režime

V stredu 10. júna bol primátorom mesta Piešťany Petrom Jančovičom zvolaný Krízový štáb mesta Piešťany v súvislosti s ďalším uvoľňovaním opatrení na ochranu obyvateľstva a subjektov nachádzajúcich sa na území mesta.

Prevádzka tržníc sa opäť vráti do normálu. Ilustračné foto: am (Autor: am)

Podľa záznamu z rokovania krízového štábu v úvode rokovania primátor prítomných oboznámil s informáciami, ktoré odzneli v médiách ohľadne postupného uvoľňovania opatrení na zabránenie šírenia koronavírusu COVID-19 prijatých vládou, a to napríklad rozšírenie maximálneho počtu účastníkov podujatí, zrušenie zákazu prevádzky detských kútikov, zmena povinnosti nosenia rúšok a ďalšie. (viac o uvoľňovaní opatrení TU)

Piešťanský krízový štáb odsúhlasil uplatnenie zmien vo všetkých objektoch a prevádzkach mesta, ako aj v zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta.

Služby mesta Piešťany majú od zajtra, teda od štvrtka 11. júna zabezpečiť fungovanie všetkých detských ihrísk a oboch mestských trhovísk v bežnom prevádzkovom režime bez obmedzení.

80 Shares

Najnovšie správy

Obec si nedávno prostredníctvom svojho Facebooku pripomenula, že 13. novembra 1995, teda pred 25 rokmi, začal na Banke fungovať obecný…
  • 28.11.2020, 00:02
  • Spravodajstvo / Región
sobota, 28. novembra 2020
Meniny má Henrieta, zajtra Vratko