Cestujúci, pozor: Arriva upravila cestovné poriadky

Už od zajtra, teda od 1. februára začínajú platiť upravené cestovné poriadky autobusovej spoločnosti Arriva Trnava. Zmien sa dočkali len niektoré spoje.

Po poslednej úprave odchodov autobusov, ktorá sa uskutočnila 15. decembra 2019 sa niektoré spoje opäť dočkali zmien, tentoraz skôr „kozmetických“.

Pri spojení Piešťany-Vrbové-Krajné-Myjava s odchodom o 17.15 h z Piešťan sa zmenili časy odchodov v úseku Vrbové, žel.st. až Poriadie, u Vlčkov. Napríklad z vrbovského námestia bude autobus odchádzať o dve minúty skôr.

Spoj smerujúci do Piešťan, ktorý doposiaľ odchádzal 6.30 h z Trenčína cez Beckov, stál na zástavke Lúka, Chirana o 7.31 h, alebo tiež Moravany nad Váhom, kaštieľ o 7.42 h bude posunutý o 5 minút neskôr. Niektoré zástavky majú odchody po novom naplánované o 4 minúty neskôr.

Autobus, ktorý odchádza 4.50 h z Veľkých Kostolian do Hlohovca bude po novom odchádzať zo zástavky na železničnej stanici v Leopoldove 5.24 h, pričom bude čakať maximálne dve minúty na osobný vlak 3001. Príchod na nasledujúce zástavky je posunutý o 3 minúty neskôr.

Posunutý bol okrem ďalších napríklad aj spoj zo Smoleníc do Trnavy, a to z 5:40 h na 5:35 h.

Kompletné cestovné poriadky nájdete TU.

202 Shares

Najnovšie správy

streda, 30. septembra 2020
Meniny má Jarolím, zajtra Arnold